Serena Williams pokazała się w bikini. Mocno zbudowana sylwetka tenisistki robi wrażenie

Serena Williams dzięki zawodowej grze w tenisa ma niezwykle wysportowaną sylwetkę. Gwiazda pochwaliła się umięśnionym ciałem na Instagramie. Zwróćcie uwagę na wyrzeźbiony brzuch.

Serena Williams prowadzi bardzo aktywny tryb życia, który nierozerwalnie związany jest ze sportem. Znana tenisistka niedawno podzieliła się na Instagramie zdjęciem w bikini, na którym możemy zobaczyć, jak świetnie prezentuje się jej wysportowana sylwetka.

 

Serena Williams chwali się umięśnionym brzuchem 

Williams wypoczywała na jachcie. Na zdjęciach najbardziej przykuwa uwagę jej umięśnione ciało, co zauważyła koleżanka gwiazdy po fachu:

Ten sześciopak!

- napisała na Instagramie Caroline Wozniacki, reprezentantka Danii o polskich korzeniach. Na krótkim nagraniu, do którego odnosi się komentarz Caroline, figura Sereny prezentuje się imponująco. W jaki sposób Williams dba o siebie na co dzień?

Serena Williams - tak wygląda dieta i treningi zawodowej tenisistki

Tenisistka, aby utrzymać ciało w dobrej kondycji musi zwracać uwagę na spożywane posiłki, żeby dostarczyć odpowiednią ilość energii i białka. Warto dodać, że Williams podczas sezonu rozgrywek jest na diecie wegańskiej, przez co wartościowego białka musi szukać jedynie w produktach roślinnych. Specjalny jadłospis, przygotowany dla Sereny, opiera się na surowych produktach, co oznacza, że w tym czasie nie może spożywać żadnych gotowanych posiłków. Idealnym zastrzykiem energii w okresie zawodów jest koktajl, zawierający bombę witaminową. Najczęściej jest to smoothie składające się z jarmużu i odżywek białkowych.

W udzielanych wywiadach Serena przyznaje się, że poza tenisowym sezonem, od czasu do czasu, pozwala sobie na posiłki zawierające białe mięso. Mocno zbudowana i umięśniona Williams jest dowodem na to, że dieta roślinna może być z powodzeniem stosowana również przez osoby, które codziennie intensywnie ćwiczą. Tenisistka kocha różne sporty - często można zobaczyć, jak ćwiczy zumbę, pływa, uprawia jogę oraz trenuje jogging. 

Kim Kardashian ćwiczy na siłowni, czy jednak robi to prawidłowo? Zobacz nagranie: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.