Ewa Chodakowska zrobiła niespodziankę siostrzeńcom. Podarowała im wymarzony wyjazd. Zobaczcie, jak bawili się w Londynie

Ewa Chodakowska nie od dzisiaj lubi zaskakiwać. Jak widać, nie tylko swoich obserwatorów. Także rodzinie nie szczędzi niespodzianek. Zabrała swoich siostrzeńców do Londynu.

Ewa Chodakowska lubi zaskakiwać. Na swoim profilu na Instagramie pokazała niedawno, jaki prezent sprawiła swojemu tacie, który mieszka w Sanoku. Był to nowy Mercedes. Tym razem zdecydowała się zaskoczyć siostrzeńców i zabrała ich w podróż do Londynu. Tę niespodziankę do końca skrywała w tajemnicy. Nie zdradziła jej nawet obsługa lotniska. Siostrzeńcy nie widzieli wcześniej biletów, a pracownicy nie wypowiadali nagłos kierunku lotu. 

Ewa Chodakowska uszczęśliwiła swoich siostrzeńców

Ewa Chodakowska nie raz przyznała już, że najważniejsza jest dla niej rodzina. Poświęca jej każdą wolną chwilę. Podobnie było i tym razem. Trenerka postanowiła sprawić prezent swoim siostrzeńcom i zabrała ich do Londynu. 

Gdy Vanessa dowiedziała się, dokąd jadą, nie mogła powstrzymać radości. Podobno przez kilka minut nie była w stanie wyjść z szoku i dziękowała Ewie za tak wymarzony prezent. Możemy podejrzewać, że dziewczyna od dawna marzyła o wyjeździe do stolicy Anglii. 

ewa chodakowskaewa chodakowska https://www.instagram.com/chodakowskaewa/?hl=pl

Trenerka utrzymuje dobre relacje z dziećmi swojej siostry. Wspólnie organizowali niedawno zbieranie i pakowanie podarunków dla Szlachetnej Paczki, a wielu obserwatorów Chodakowskiej przyznaje, że jej siostrzeńcy są naprawdę do niej podobni. Rzeczywiście, na wspólnych zdjęciach wyglądają jak dwie - w tym wypadku trzy - krople wody.

Alex i Lefteris KavoukisAlex i Lefteris Kavoukis https://www.instagram.com/_alexik/

Rodzeństwo wraz z Ewą i Lefterisem spędziło wspólnie wspaniały czas w Londynie. Na ich Instagramach pojawiło się sporo zdjęć ze wspólnego zwiedzania kultowych dla tego miasta atrakcji. Ewa Chodakowska uwielbia obdarowywać swoich bliskich tak wyjątkowymi prezentami, które na zawsze zostaną w ich pamięci. Ciekawe, czym zaskoczy ich na święta? 

Alex, Vanessa i Ewa ChodakowskaAlex, Vanessa i Ewa Chodakowska https://www.instagram.com/_alexik/

Tak ćwiczy Angelika Mucha. Jej treningi prowadzi inny popularny trener:

Więcej o:
Komentarze (12)
Ewa Chodakowska zrobiła niespodziankę siostrzeńcom. Podarowała im wymarzony wyjazd. Zobaczcie ich reakcję na lotnisku
Zaloguj się
 • bromba_bez_glusia

  Oceniono 10 razy 8

  Biedne dzieciaki....Ciotka odwala szopkę, do końca nie mówi gdzie jadą, obsługa lotniska też nie mówi "nagłos". Oni już spodziewają się jakiegoś Bali, Karaibów czy choćby Nowego Jorku itp, a tu bach!... Londyn, gdzie można tanimi liniami dolecieć za 50 zł.

 • antybandzior

  Oceniono 7 razy 5

  Wieś tańczy i śpiewa...

 • adonis79

  Oceniono 4 razy 4

  NAPRAWDĘ ????????????????? Koooowa kogo to obchodzi ?????? POJEBY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • ka2

  Oceniono 5 razy 3

  Nie znoszę tej tępej baby. To co robi jest głupie i szkodliwe. Powinna za to mieć kiedyś proces

 • meginpap22

  Oceniono 1 raz 1

  Ale am musi być ciężka zima w tym Londynie. Takie czapy i futra....

 • ciagciulaciag

  Oceniono 2 razy 0

  O , kolejna wycieczka z Pierdziszewa! Londyńczycy nas wręcz ubóstwiają!

 • raknawspak

  Oceniono 4 razy 0

  Ja w Londynie mieszkam, co to za atrakcja, zabrać wiochę do miasta... myślałem, że im po worku paszy dała

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX