Kumail Nanjiani pokazał zdjęcie bez koszulki. Po nerdzie z "Doliny Krzemowej" nie ma śladu! Tak zmienił się do roli w filmie Marvela

Kumail Nanjiani jest gwiazdą popularnego amerykańskiego serialu "Dolina Krzemowa". Już niedługo na ekranach kin pojawi się film, do którego aktor musiał zmienić swoje ciało. Trzeba przyznać, że wygląda niesamowicie.

Kumail Nanjiani to amerykański komik i aktor pakistańskiego pochodzenia, który rozgłos zyskał dzięki serialowi "Dolina Krzemowa" czy "Stuber". O gwieździe niedługo zrobi się naprawdę głośno - w przyszłym roku na ekranach kin pojawi się nowa produkcja na podstawie komiksów Marvela "Eternals". Kumail zagra tam jedną z głównych ról, u boku takich gwiazd jak Angelina Jolie czy Salma Hayek

 

Metamorfoza Kumaila Nanjianiego

Aktor, aby zagrać wspomnianą filmową postać, musiał zacząć intensywne treningi. Fani komiksów z pewnością zdają sobie sprawę, że bohaterowie serii Marvela są niezwykle wysportowani i umięśnieni. Kumail, aby w pełni oddać charakter odgrywanej przez siebie postaci postanowił przejść na dietę i zacząć ćwiczyć. Na Instagramie aktora pojawił się obszerny wpis, dotyczący jego metamorfozy, z której jest niezwykle dumny:

Nie sądziłem, że będę jednym z tych gości, którzy wrzucają swoje zdjęcie bez koszulki. Pracowałem niesamowicie ciężko i długo, a oto efekt. Rok temu dowiedziałem się, że wcielę się w jedną z postaci w najnowszym filmie Marvela. Dlatego postanowiłem poddać się transformacji i jak najbardziej dopasować swój wygląd do mojego nowego bohatera.

- wyznał Kumail Nanjiani. W dalszej części wpisu aktor przyznaje, że jego przemiana nie byłaby możliwa, gdyby nie wsparcie profesjonalistów: przez ostatni rok pracował z trenerami osobistymi oraz dietetykami. 

Jestem dumny ze swojej zmiany, ale wiem, że nigdy bym tego wcześniej nie zrobił. Jest to niemożliwe bez odpowiedniej pomocy i czasu

- czytamy wypowiedź gwiazdy. Przygotowania do roli trwały rok, podczas którego Nanjiani ćwiczył niemal codziennie. Dodatkowo restrykcyjne trzymanie się zalecanej diety przyniosło spektakularny efekt. Fani nie kryją podziwu i zostawiają pod najnowszym zdjęciem mnóstwo komentarzy:

Jesteś niesamowitą inspiracją!
Niesamowite.
Wow, świetna robota!

- czytamy pod wpisem na Instagramie aktora. Kumail Nanjiani pokazał, co oznacza zaangażowanie w swoją pracę. Efekty długotrwałych treningów i diety przyniosły niesamowite efekty, których nie spodziewał się sam gwiazdor. 

Tak ćwiczą gwiazdy. Dwayne Johnson opowiada o swoim treningu:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.