Izabel Goulart zaliczyła treningową wpadkę. "Aniołek VS" pokazuje, jak robi plank. Nie powtarzajcie jej błędów

Izabel Goulart jest znaną modelką, która doskonale wie, jak dbać o swoją sylwetkę, żeby mieć znakomitą formę. Do tej pory gwiazda na Instagramie pokazywała poprawnie wykonywane ćwiczenia, ale tym razem poszło coś nie tak.

Izabel Goulart może pochwalić się fenomenalną sylwetką. Modelka regularnie trenuje na siłowni z wykorzystaniem ciężaru własnego ciala, mini bands, TRX i niewielkich ciężarów. Jej figura może być inspiracją dla wielu kobiet. Swego czasu na Instagramie Anny Lewandowskiej pojawiło się wspólne zdjęcie z Izabel z podpisem, że jest jej motywacją. 

Niestety modelka chyba powinna wziąć korepetycje od naszej trenerki, bo plank, który wykonuje na swoim Instagramie, nie wygląda dobrze. 

Izabel Goulart robi źle plank 

Plank to jedno z tych ćwiczeń, które przynosi niesamowite efekty, pod warunkiem, że wykonuje się je dobrze. W innym wypadku ból pleców gwarantowany. Izabel Goulart  na swoim Insta Story pokazała, jak wykonuje deskę. Od samego patrzenia wszystko nas boli. 

Izabel GoulartIzabel Goulart www.instagram.com/izabelgoulart/

Nie da się ukryć, że figurę gwiazda prezentuje fenomenalną, ale nie zapominajmy o tym, że figura to jedno, ale zdrowie powinno być najważniejsze. Na pierwszy rzut oka widać dwa błędy: zbyt mocno wygięty odcinek lędźwiowy i łokcie, które nie są pod pachami. Ponadto całe ćwiczenie wykonane jest za nisko. 

To jeden z najczęściej popełnianych błędów, które można zauważyć u osób, które wykonują deskę, ale nie jedyny. Specjalnie dla was przygotowaliśmy trzy najczęściej popełniane błędy przy plank. Na końcu pokazujemy, jak prawidłowo wykonać to ćwiczenie. 

Zobacz też jak poprawnie wykonać trening w podporze. Te ćwiczenia nie tylko wzmocnią całe ciało, ale również je ujędrnią. 

Zobacz wideo
Więcej o: