Joanna Koroniewska chwali się płaskim brzuchem. Zapozowała w szczytnym celu. "Asia, jesteś mega"

Joanna Koroniewska postanowiła pochwalić się swoim naprawdę płaskim brzuchem. Aktorka wygląda rewelacyjnie i widać od niej bijącą pozytywną energię. Zdecydowała się pomóc w szczytnym celu.

Joanna Koroniewska prowadzi aktywny tryb życia i nieustannie stara się, by jej sylwetka była w jak najlepszej kondycji. Udaje się to jej i jak widać, może pochwalić się naprawdę piękną figurą. Aktorka stara się systematycznie wykonywać podstawowe ćwiczenia, nie praktykuje intensywnych i katorżniczych treningów. 

Joanna Koroniewska chwali się płaskim brzuchem

Joanna Koroniewska skończyła w tym roku 41 lat. Ma dwie córki z Maciejem Dowborem. Aktorka lubi pokazywać na swoim Instagramie kulisy życia zawodowego i prywatnego. Na jej profilu pojawia się wiele zdjęć, a na większości z nich Koroniewska prezentuje się naprawdę fantastycznie. Tym razem zapozowała odsłaniając brzuch. Wszystko to w szczytnym celu, dla Fundacji Naszpikowani. 

 

Koroniewska wygląda naprawdę świetnie i wielu jej obserwatorów dopytuje, jak gwiazda dba o swoją figurę. Jej sposoby nie są tajemnicą. Aktorka stara się sporo biegać. Ostatnio nawet pokazała, jak wygląda jej trening w towarzystwie młodszej z córek, Helenki. Udało się jej przebiec wtedy aż 10 kilometrów, a wcześniej miała dosyć długą przerwę w treningach.

Aktorka prezentuje naprawdę świetną formę, choć przeszła już przez dwie ciąże. 

Wow, ale figura!
Piękna forma
Asia, jesteś mega

- komentowali jej fani pod najnowszym zdjęciem. 

Koroniewska zdecydowała się wesprzeć działania Fundacji Naszpikowani. Nie zdradziła wiele szczegółów, jednak ten kadr pochodzi z sesji zdjęciowej właśnie dla organizacji. Zachęciła również do pomocy osobom potrzebującym, tym bardziej przed świętami. 

Karolina Pisarek pokazała jak trenuje boks:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.