Anna Lewandowska udostępniła nowy trening na brzuch. "Czy mówienie o płaskim brzuchu przed świętami to paradoks?". Okazuje się, że nie

Anna Lewandowska, na kilka dni przed świętami, zdecydowała się pokazać swój najnowszy trening. Ma on wyrzeźbić brzuch i zainspirować do regularnych ćwiczeń także w nowym roku.

Anna Lewandowska pokazała na Instagramie swój nowy trening. Ma on wyrzeźbić brzuch i poprawić kondycję organizmu. Jej post napisany jest w aż trzech językach. Tym razem Lewandowska postanowiła zaskoczyć wszystkich na kilka dni przed świętami. Jej nowy trening na brzuch może okazać się hitem! Dostępny jest w aplikacji. 

Anna Lewandowska pokazała nowy trening na brzuch

Anna Lewandowska lubi zaskakiwać swoich obserwatorów. Tym razem pokazała swój ABS 6-PACK Medium, czyli zestaw ćwiczeń, który szybko i skutecznie wymodeluje mięśnie brzucha. Choć sama wspomina o tym, że święta już tuż-tuż  to nadal motywuje do dbania o kondycję. 

 
Czy mówienie o płaskim, wyrzeźbionym brzuchu na chwilę przed Świętami to nie jest jakiś paradoks? Mam nadzieję, że jednak NIE :) Zwłaszcza, że codziennie na moich kanałach publikuję zdrowe, świąteczne przepisy, właśnie z myślą o Was

- napisała pod zamieszczonym zdjęciem. 

Anna Lewandowska dodaje, że mięśnie lubią zmiany i potrzebują nieco urozmaicenia podczas ćwiczeń. Jej trening może zainspirować wiele osób do zmiany trybu życia i zwiększenia dziennej porcji aktywności fizycznej. Trenerka już od dawna nie zwalnia tempa i nawet w ciąży stara się regularnie trenować. Często też mówi o zdrowym podejściu do ciała w czasie ciąży. Czekamy też na więcej smacznych i dietetycznych przepisów od trenerki! 

Gosia Andrzejewicz ćwiczy na siłowni. Jej metamorfoza robi wrażenie:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.