Kasia Dziurska pokazała trening na "zgrabne nogi w pięć minut". To tylko 4 ćwiczenia, a efekt gwarantowany

Kasia Dziurska niedawno wypoczywała w Dubaju. Trenerka nie zapomniała o swoich fanach i nawet podczas urlopu dzieliła się pomysłami na efektowne treningi.

Kasia Dziurska nie zwalnia tempa i wciąż pracuje nad nowymi projektami. Treningi na Instagramie Kasi ceni wiele osób. Tym razem Dziurska pokazała, jak wykonać prosty trening na zgrabne nogi.

 

Kasia Dziurska poleca pięciominutowy trening nóg

Przedstawione wideo zostało nagrane w Dubaju na pięknej plaży, co udowadnia, że do ćwiczeń nie jest wymagany specjalistyczny sprzęt i siłownia. Trening nie zajmuje więcej niż pięć minut, a wykonywany regularnie potrafi przynieść naprawdę zaskakujące efekty. Jakie ćwiczenia składają się na zaprezentowany układ? Trenerka pokazuje cztery ćwiczenia:

  1. przysiad, który kończymy wyskokiem
  2. skłony z ugięciem nogi i wypchnięciem kolana
  3. przysiad na jedną nogę z uginaniem nogi po skosie.
  4. wypady w przód z wyskokiem.

Na każdą z figur poświęcamy około 45 sekund. Wykonujemy trzy serie ćwiczeń, robiąc między każdą partią 30 sekund przerwy. Zaprezentowane ćwiczenia świetnie pobudzą mięśnie i wykonywane systematycznie wysmuklą nasze nogi. Dodatkowo intensywność wykonywanych pozycji pomoże w spaleniu zbędnych kalorii.

Obserwatorki Kasi zgodnie stwierdzają, że trening prezentuje się świetnie i na pewno doskonale się sprawdzi w ich ćwiczeniowej rutynie:

Ta sekwencja ćwiczeń na pewno da popalić!
Uwielbiam te ćwiczenia, a w takim klimacie to marzenie.
Zaraz się biorę za trening.
Ale super trening i to w jakich pięknych okolicznościach przyrody.

- czytamy w komentarzach pod wspomnianym wpisem na Instagramie.

Kasia Dziurska wydała nową książkę

Trenerka dopiero co wróciła z urlopu i od razu rzuciła się w wir pracy. Od pojawienia się jej książki o doświadczeniach związanych z chorobą hashimoto minęło zaledwie kilka dni. W pozycji znaleźć można również przydatne informacje dotyczące treningów i diety. Dziurska pragnie inspirować kobiety do zmiany trybu życia oraz pokazać, że choroby tarczycy nie są wyrokiem, który ogranicza nasze możliwości.

Kasia Dziurska udzieliła nam wywiadu. Zobacz,co powiedziała w "Przerwie na kawę":

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Agora SA