Maja Bohosiewicz odpowiedziała na pytania fanów i zdradziła, ile waży. Padło też pytanie o Chodakowską i Lewandowską

Maja Bohosiewicz postanowiła odpowiedzieć na często zadawane jej przez fanów pytania. Gwiazda zdradziła m.in. ile ma wzrostu oraz ile obecnie waży. Co jeszcze wyznała aktorka?

Maja Bohosiewicz postanowiła ujawnić informacje, które zawsze interesowały jej fanów. Na Instastories aktorki pojawiły się pytania od obserwatorów. Bohosiewicz pokazała szczere odpowiedzi. 

Maja Bohosiewicz odpowiada na pytania fanówMaja Bohosiewicz odpowiada na pytania fanów Maja Bohosiewicz - Instagram

Maja Bohosiewicz szczerze o wadze i treningach

Wśród pytań pojawiły się prośby o wyrażenie opinii, na temat dwóch najbardziej znanych polskich trenerek fitness. Aktorka wyznała, że ceni obie gwiazdy za ich techniki i motywacje. Maja uczestniczyła w obozie zarówno Anny Lewandowskiej, jak i Ewy Chodakowskiej i podkreśla, że treningi każdej z pań są inne, ale przynoszą równie zadowalające efekty. Bohosiewicz postanowiła zdradzić też, ile ma wzrostu i jak przy tym wygląda jej waga:

Mam 164 cm wzrostu i najlepiej czuję się ważąc 48-49 kilogramów, ale obecnie ważę 53

- wyznała aktorka. Bohosiewicz przyznała się, że jej najwyższa waga w życiu to 59 kilogramów. Obecnie, Maja bardzo dużo trenuje, co można śledzić, obserwując jej media społecznościowe. Fani Mai mogą podziwiać zdjęcia, na których wyraźnie widać wyrzeźbioną sylwetkę aktorki. Uwagę zwraca zwłaszcza jej pięknie umięśniony brzuch i szczupłe nogi.

Maja Bohosiewicz opowiedziała o problemach z cerą

Na wspomnianych Instastories pojawiły się również wyznania, dotyczące walki z trądzikiem, który dopadł aktorkę. Maja miała utrudnioną sytuację - ze względów zdrowotnych nie mogła przyjmować izotretynoiny, która pozwala na dość szybkie i skuteczne pozbycie się uciążliwego problemu. W leczeniu trądziku Bohosiewicz pomogła dieta, która wykluczała gluten oraz nabiał. Maja wyznała, że obecnie jej stan skóry się poprawił, ale cały czas musi uważać, zwłaszcza na produkty, których używa do makijażu. Gwiazda stawia na minimalizm i nie przesadza z ilością używanych specyfików.

Maja Bohosiewicz pokazała, jak wygląda jej trening na siłowni: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.