Ashley Graham przyznała się, ile przytyła w ciąży. Gwiazda wciąż ćwiczy, mimo zbliżającej się daty porodu

Termin porodu Ashley Graham jest coraz bliżej. Gwiazda może urodzić w każdej chwili, a mimo to, pozuje na Instagramie, ćwicząc jogę.

Ashley Graham w najnowszym wpisie na Instagramie ujawniła, ile przytyła podczas ciąży. Gwiazda wyraźnie podkreśla, że nie przejmuje się nabytymi kilogramami - czuje się świetnie, a ostatnie miesiące przyniosły jej wiele radości. Ile Ashley przytyła w tym czasie? Modelka postanowiła podać konkretne liczby.

 

Ashley Graham przyznała się, ile przytyła podczas ciąży

Gwiazda pod najnowszym zdjęciem na Instagramie wyznała, że podczas ostatnich ośmiu miesięcy na wadze przybyły jej prawie 23 kilogramy. Modelka plus size przyznaje, że w niczym jej to nie przeszkadza:

Przytyłam prawie 23 kilogramy i, co najlepsze, w ogóle mi to nie przeszkadza! Nigdy nie czułam się lepiej. Jestem wdzięczna, że moje ciało i syn pozwolili mi na bycie tak elastyczną, jaką jestem. Pomiędzy treningami, jogą, akupunkturą oraz masażami limfatycznymi w końcu dowiedziałam się, jak przetrwać ciążę i czuć się najlepiej, jak w tym stanie jest to możliwe.

- wyznała Ashley. Dołączyła też zdjęcie, na którym trenuje jogę z dużym ciążowym brzuszkiem. Jak widać, ciąża nie przeszkadza w ulubionych ćwiczeniach. Wykonywane treningi były dopasowane do obecnego stanu Graham w taki sposób, aby nie nadwyrężać kręgosłupa oraz nie zaszkodzić dziecku. Trenerka personalna gwiazdy czuwa nad każdym wykonywanym ruchem, aby został wykonany prawidłowo. Ashley zawsze podkreśla, aby wszystkie treningi wykonywać pod okiem doświadczonej osoby. Fani modelki nie kryją podziwu dla odwagi i szczerości Graham, zostawiając pod wpisem mnóstwo komentarzy: 

Jestem bardzo szczęśliwa, że odkryłaś to, co sprawia, że czujesz się świetnie. Podziwiam, że nie przejmujesz się nadprogramowymi kilogramami. To pouczające. Wszystko powinno się skupiać na tym, co jest dobre dla ciebie i twojego synka. Nie mogę się doczekać, kiedy go w końcu zobaczymy.
Wyglądasz zachwycająco! Przytyłam w ciąży prawie 20 kilogramów i wciąż mam 2 tygodnie do terminu. Wszystkie jesteśmy wyjątkowe.

- czytamy wyznania obserwatorek gwiazdy na Instagramie. Ashley poruszyła bardzo ważny temat i zwróciła uwagę, na co podczas ciąży najbardziej powinny zwracać uwagę przyszłe mamy; najważniejsze jest nasze samopoczucie i dobro dziecka.

Ashley Graham pokazała, jak wygląda jej domowy trening:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.