Radosław Majdan od dawna pragnął dziecka. Zobaczcie, co nam powiedział miesiąc temu o staraniach i adopcji

Radosław Majdan od dłuższego czasu mówił o tym, że wspólnie z Małgosią marzą o dziecku. W niedzielę media obiegła informacja, że Małgorzata Rozenek jest w ciąży. Zobaczcie, co Radek mówił nam o staraniach o dziecko miesiąc temu.

Małgorzata Rozenek-Majdan ma dwóch synów, którzy zostali przez nią urodzeni dzięki metodzie in-vitro. Gwiazda od dłuższego czasu angażuje się w samą tematykę in-vitro, przekonując, że dla wielu to jedyna szansa na rodzicielstwo. W niedzielę w mediach pojawiła się informacja, że para spodziewa się pierwszego wspólnego dziecka. Przejrzeliśmy nasze archiwum i dokładnie miesiąc temu rozmawialiśmy o dzieciach z Radosławem. Co nam wtedy powiedział? 

Radosław Majdan nie chciał komentować tematu adopcji 

Kiedy spotkaliśmy się z Radosławem Majdanem, głośno było w mediach o tym, że jego żona Małgosia jest gotowa adoptować dziecko, gdyby kolejna próba in-vitro się nie powiodła. W "Przerwie na kawę" zapytaliśmy byłego piłkarza, czy on też. 

Bierzemy różne rzeczy pod uwagę, ale ja tak naprawdę na ten temat na razie nie chciałbym mówić. 

Co jeszcze powiedział? Obejrzyjcie nasze wideo. 

Zobacz wideo

Radosław Majdan zostanie ojcem 

Już teraz oficjalnie Radosław i Małgorzata potwierdzili, że spodziewają się dziecka. Według doniesień Party.pl gwiazda jest już w czwartym miesiącu ciąży, a w przyszłym roku na świecie powita syna. Na razie ani Małgorzata, ani Radosław nie potwierdził informacji o płci. Para wielokrotnie podkreślała, że dziecko jest ich wspólnym marzeniem, ale jeżeli w tym roku się nie uda, to chcą zrezygnować ze starań. Na szczęście się udało. Tym samym nie pozostaje nam nic innego jak pogratulować przyszłym rodzicom i życzyć dużo zdrowia!

Więcej o: