Kasia Wołejnio chudnie w oczach. Gwiazda podzieliła się szczegółami swojej diety

Gwiazda programu "Żony Hollywood" może pochwalić się piękną sylwetką. Spostrzegawczy obserwatorzy z pewnością zauważyli, że Kasia Wołejnio wciąż chudnie. To zasługa dobrze dobranej diety.

Katarzyna Wołejnio od lat utrzymuje szczupłą sylwetkę, która zachwyciła widzów programu "Żony Hollywood". Jej piękne ciało to zasługa treningów i diety. Co znajduje się w jadłospisie Kasi?

 

Kasia Wołejnio podała szczegóły swojej diety

W jednej z rozmów Wołejnio postanowiła zdradzić, jak wygląda jej dieta. W wywiadzie dla portalu "Jastrząb Post" powiedziała: 

Bardzo o siebie dbam. Dieta wegańska, nie piję też alkoholu. Rzuciłam popalanie. Dużo sportu, zero stresów. Moja grupa przyjaciół jest zminimalizowana. Dbam o siebie bardziej niż kiedyś.

- przyznała się reporterce Katarzyna. Widać, że gwiazda podchodzi do treningów i diety na poważnie. Doskonale rozumie, że efekty pojawią się jedynie wtedy, kiedy zaangażujemy się na 100 procent i pozbędziemy się używek. Zbilansowany jadłospis, pozbawiony produktów mięsnych zdecydowanie służy gwieździe. Wyrzeczenia przynoszą zamierzone efekty.

Jak wygląda trening Kasi Wołejnio?

Zachwycająca wysportowana figura Kasi nie jest wyłącznie efektem diety. Wołejnio intensywnie ćwiczy. Na Instagramie gwiazdy "Żon Hollywood" często pojawiają się zdjęcia i nagrania z siłowni, na którą uczęszcza. Kasia ćwiczy z wykorzystaniem ciężarków, które są przymocowane przy jej kostkach. Na wideo, które możemy zobaczyć w sieci gwiazda wykonuje treningi, które angażują różne partie mięśni. Zajęcia wyglądają na naprawdę intensywne. Proponowane przez Wołejnio treningi możemy wykonać samodzielnie - wystarczy zakupienie maty oraz ciężarków na rzepach, które mocujemy wokół kostki. Takie dodatkowe obciążenie wywrze na mięśniach większą pracę oraz wzmocni rezultaty. 

Jak trenować, by wyszczuplić nogi? Zobacz 7 ćwiczeń z gumą treningową: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.