Izabela Janachowska wypoczywa na Malediwach i chwali się płaskim brzuchem. "Ćwiczyłaś coś po ciąży?". Odpowiedź może zdziwić

Izabela Janachowska pokazała imponujące zdjęcie w samym bikini. fani od razu zasypali ją pozytywnymi komentarzami i zapytali, czy cokolwiek ćwiczyła po ciąży. Dziennikarka postanowiła zdradzić szczegóły.

Izabela Janachowska niedawno urodziła dziecko. Dziennikarka prawie od razu postanowiła wrócić do pracy zawodowej i rzuciła się w wir obowiązków. Właśnie pokazała zdjęcie, na którym pozuje w samym bikini. Jak widać, znalazła odrobinę czasu na zasłużone wakacje na Malediwach.

Izabela Janachowska pokazała zdjęcie w bikini

Izabela Janachowska nie traci czasu i niemalże od razu po porodzie starała się pogodzić macierzyństwo z obowiązkami zawodowymi. Dziennikarka wielokrotnie podkreślała, że to dzięki jej mamie była w stanie tak szybko wrócić do pracy. Choć Janachowska przyznała, że powrót do formy po ciąży nie jest dla niej priorytetem, gwiazda TVN-u wygląda naprawdę pięknie. 

 

Izabela Janachowska odpoczywa aktualnie na Malediwach i pokazała, jak prezentuje się jej sylwetka po porodzie. Na zdjęciach widać, że promienieje. Zasłużony urlop chyba jej służy. 

Ćwiczyłaś coś po ciąży? - zapytała jedna z obserwatorek.

Dziennikarka postanowiła od razu odpowiedzieć. 

Nie zdążyłam jeszcze - przyznała. 

Izabela Janachowska wygląda naprawdę wspaniale, i choć utrzymuje, że absolutnie nie wróciła jeszcze do treningów, to z pewnością może pochwalić się szczupłym ciałem. Być może to zasługa intensywnego trybu życia i zdrowego odżywiania, na które dziennikarka od zawsze zwracała szczególną uwagę. 

Paulina Sykut-Jeżyna ćwiczy na siłowni, tak wygląda jej trening: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Agora SA