Joanna Jabłczyńska w leginsach i krótkim topie zapowiada nowy projekt. Internauci zachwyceni zdjęciami. "Co za ciało"

Joanna Jabłczyńska pochwaliła się zdjęciami w opiętym, sportowym stroju. Od razu widać, że aktorka dużo trenuje.

Nie jest tajemnicą, że Joanna Jabłczyńska intensywnie ćwiczy, aby utrzymać wysportowaną sylwetkę. Aktorka wrzuciła na Instagram fotografie z najnowszej sesji zdjęciowej, gdzie pozuje w stroju treningowym, w którym wygląda zachwycająco.

 

Joanna Jabłczyńska pozuje w stroju do ćwiczeń 

W najnowszym wpisie Jabłczyńska podzieliła się efektami sesji zdjęciowej w sportowym stroju. Na zdjęciach widać zarysowane mięśnie brzucha, piękne wcięcie w talii oraz szczupłą figurę aktorki. Gwiazda znana jest z aktywnego trybu życia, do którego zachęca swoich obserwatorów na Instagramie. Pod najnowszym postem pojawił się następujący opis:

Wrzucam zdjęcia z ostatniej sesji zdjęciowej, ale już nie mogę się doczekać, aż zobaczycie nasz nowy projekt.

- wyznała aktorka. Jesteśmy bardzo ciekawi efektów nowego przedsięwzięcia Jabłczyńskiej, a internauci zachwycają się zdjęciami:

Co za ciało - komentują. 

Joanna Jabłczyńska dużo trenuje

Aktorka bardzo często wrzuca do sieci zdjęcia, na których pozuje w sportowych legginsach z akcesoriami do ćwiczeń. Joanna preferuje treningi, które można wykonać na dworze. Do ćwiczeń wykorzystuje m.in. ciężarki oraz liny space stretch. Oprócz tego regularnie też biega. Jeśli pozwala na to czas i pogoda jeździ na rowerze górskim, również po trudnym terenie. Niedawno polubiła się ze sportami zimowymi i zaskoczyła fanów zdjęciami z jazdy na snowboardzie. Widać, że sport to dla Jabłczyńskiej prawdziwa pasja, dlatego nie boi się próbować nowych dyscyplin. Aktorka udowadnia, że systematyczne i intensywne treningi są możliwe nawet przy bardzo szybkim trybie życia i napiętym harmonogramie. W zachowaniu szczupłej sylwetki gwieździe pomaga również lekkostrawna dieta, która opiera się na produktach roślinnych. Jabłczyńska mięso i nabiał je bardzo rzadko i w niewielkich ilościach. 

Jak wygląda trening z wykorzystaniem space stretch? Zobacz ćwiczenia Joanny Jabłczyńskiej: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.