Sara Boruc pokazała się bez makijażu. Wygląda BOSKO. Przy okazji zdradziła, jak radzi sobie z wypadaniem włosów po ciąży

Sara Boruc udowodniła, że bez makijażu wygląda świetnie. Przy okazji poruszyła kwestię ważną dla kobiet po ciąży.

Sara Boruc w tym roku skończyła 35 lat i właśnie pokazała swoje zdjęcie bez makijażu. Gwiazda wygląda fantastycznie i może pochwalić się naprawdę piękną cerą.  

Sara Boruc pokazała zdjęcie bez makijażu

Sara Boruc zamieściła na swoim Instagramie kilka relacji, na których występuje bez żadnego makijażu. W instastories opowiedziała o kondycji swoich włosów. Narzekała na ich wypadanie i mocne przetłuszczanie się. Przyznała, że ten proces znacznie nasilił się po ciąży. Przyznała, że preparaty z korą z wierzby białej i zieloną herbatą pomagają w naturalnej regeneracji cebulek włosowych. 

sara borucsara boruc https://www.instagram.com/mannei_is_her_name/?hl=pl

Sarę najczęściej widzimy w mocnym makijażu, a szkoda, bo w wersji sauté prezentuje się świetnie, prawda? 

Sara Boruc - jak wróciła do formy po ciąży? 

Sara Boruc całkiem niedawno chwaliła się swoim mocno umięśnionym brzuchem, i to na kilka miesięcy po porodzie pierwszego dziecka. Już wtedy zdradziła, że wybrała treningi z Ewą Chodakowską, choć od wielu lat przyjaźni się z Anną Lewandowską. Skorzystała z programu trenerki o nazwie "Mission Beach Body", którego głównym celem jest kształtowanie sylwetki pod kątem bikini.

Sara Boruc stara się jeść jedynie najzdrowsze potrawy. Każde danie Sary składa się z porządnej porcji warzyw. Szczególnie upodobała sobie wysokokaloryczne śniadania, które dają jej zastrzyk energii na cały dzień. 

Czy Sara Boruc będzie praktykowała treningi z dzieckiem? Anna Lewandowska robi to już od dawna:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.