Julia Wieniawa odkryła kolejną pasję. Odbyła swój pierwszy trening tenisa w towarzystwie popularnego blogera. "Dzięki za nową zajawkę"

Julia Wieniawa dała się już poznać jako osoba, która lubi eksperymentować - zarówno ze swoim wizerunkim scenicznym, jak i sportem. Tym razem odkryła zupełnie nową pasję. Zagrała w tenisa z jednym z popularniejszych blogerów.

Julia Wieniawa lubi zaskakiwać. Do tej pory ćwiczyła już na siłowni i wybrała się na obóz jogi na Bali. Tym razem zdecydowała się spróbować zupełnie nowego sportu. Tenis to wyjątkowy rodzaj aktywności fizycznej, który pozwala poprawić kondycję i wyrzeźbić sylwetkę. Jak aktorka opisała swój pierwszy trening? 

Julia Wieniawa odkryła nową pasję

Julia Wieniawa regularnie trenuje i efekty swoich ćwiczeń pokazuje na Instagramie. Tym razem postanowiła pochwalić się, że odkryła zupełnie nową pasję. Odbyła swój pierwszy trening tenisa w towarzystwie znanego blogera - Wujaszka Liestyle'a. 

 
Taka niedziela! Dzięki @wujaszekliestyle za nową zajawkę!

- napisała w opisie zdjęcia. 

Dziewczyna nie traci czasu i stara się próbować wielu aktywności fizycznych. Uwielbia pokazywać swoim obserwatorom, jak ćwiczy na siłowni. Jej forma jest naprawdę imponująca, a fanki zazdroszczą jej tak wysportowanego ciała. 20-letnia gwiazda nie ukrywa także, że to jedno z jej pozytywnych uzależnień - nie wyobraża sobie bowiem dnia bez intensywnego treningu

Chyba nie ma sportu, którego Julka nie spróbowała

- napisał nawet jeden z obserwatorów Wieniawy. 

Sama aktorka przyznała, że to wspaniała zabawa i nie może doczekać się powtórki. Widać, że dziewczynie bardzo spodobał się ten sport. Pozwala on poprawić kondycję i pozytywnie wpływa na sylwetkę. Podczas gry w tenisa można spalić sporo kalorii, a dodatkowo zrzucić zbędne kilogramy. 

Julia Wieniawa praktykuje także intensywne rozciąganie po treningu. Oto, jak to robi: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.