Chcesz skutecznie schudnąć? Spróbuj magicznych właściwości błonnika. Dzięki niemu wspomożesz pracę jelit i przyśpieszysz metabolizm

Chcesz schudnąć, ale wciąż nie widzisz pożądanych efektów? Być może to odpowiedni moment, by wspomóc swój organizm dodatkową dawką błonnika. Błonnik witalny przyśpieszy metabolizm!

Błonnik witalny stosowany jest jako naturalny suplement diety. Pomaga on uporać się z nadwagą, usprawnia funkcjonowanie przewodu pokarmowego. Doskonale reguluje poziom cukru we krwi i zapobiega powstawaniu miażdżycy. Koniec roku to idealny moment, by sprawdzić działanie błonnika witalnego. 

Błonnik witalny - jak działa i jak go stosować? 

Błonnik witalny to naturalne i w pełni zdrowe uzupełnienie rozpuszczalnego błonnika pokarmowego. Korzystnie działa na pracę organizmu i usprawnia jego funkcjonowanie. To także naturalne źródło witaminy C. 

Co to jest błonnik? To nic innego, jak włókna roślinne, które są nierozpuszczalne i nietrawione w przewodzie pokarmowym. Usprawnia on funkcjonowanie przewodu pokarmowego, oczyszcza jelita, usuwa toksyny z organizmu oraz reguluje poziom cukru we krwi.

Błonnik witalny przyśpiesza metabolizm i pozwala szybko schudnąć

Świetnym pomysłem na usprawnienie pracy organizmu jest stosowanie Błonnika Witalnego PLUS Acerola i Fibregum. Produkowany jest on przez firmę farmaceutyczną, która gwarantuje pełne bezpieczeństwo i jakoś produkty.  Zawiera acerole, dlatego również apetycznie smakuje. Jak dokładnie działa? 

Jego skład bogaty jest w nasiona babki płesznik oraz łupiny babki jajowatej. To właśnie one oprawiają funkcje motoryczne jelit, ale nie są wstanie oczyścić jelita w ich zagłębieniach. Błonnik akacjowy jest za to rozpuszczalnym błonnikiem, który po rozpuszczeniu dociera do wszystkich zagłębień jelitowych skutecznie je oczyszczając.

Tak przygotowany preparat polecany jest do przyjmowania 1-2 dziennie. Jego proporcje są przeznaczone dla przeciętnego człowieka. Porcją takiego błonnika należy wymieszać w szklance wody i od razu wypić. Jedna miarka (10 ml) błonnika to odpowiednik 6 gram produktu.

Istnieje wiele korzyści związanych ze stosowaniem błonnika witalnego:

  • lepsza praca jelit i zlikwidowane całkowicie zaparcia,
  • usunięte toksyny z organizmu,
  • oczyszczona wątroba,
  • obniżone ciśnienie,
  • mniejsze ryzyko zachorowania na raka
  • lepsza praca jelit i zlikwidowane całkowicie zaparcia,
  • usunięte toksyny z organizmu,
  • oczyszczona wątroba,
  • obniżone ciśnienie, 

Błonnik wspomaga więc funkcjonowanie organizmu. Warto zawczasu zadbać o jego odpowiedni poziom, by nie zakłócać pracy innych, ważnych dla ciała organów. 

Więcej o: