Anna Lewandowska spełniła życzenie fanek. Pokazała, jak wieczorem pielęgnuje cerę. Zobaczcie krok po kroku, czego i jak używa

Jak wygląda wieczorna pielęgnacja twarzy Anny Lewandowskiej? Trenerka podzieliła się nagraniem na instastories, gdzie opowiedziała o kolejnych krokach pielęgnacji.

Anna Lewandowska postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i pokazać obserwatorom, jakie zabiegi wykonuje wieczorem na swojej twarzy. Trenerka, krok po kroku, opowiadała o kolejnych stosowanych produktach. Wszystkie kosmetyki pochodzą z linii "Phlov By Anna Lewandowska".

Zobacz wideo

Anna Lewandowska pokazała wieczorną pielęgnację twarzy

Jak krok po kroku o swoją skórę dba trenerka? Anna zdradziła na Instagramie, że jej wieczorna rutyna opiera się na kilku krokach:

  • Po pierwsze: rewitalizujący żel do mycia twarzy z efektem mikropiany, który zmyje z naszej twarzy makijaż i oczyści z zanieczyszczeń, które przez cały dzień zbierają się na skórze.
  • Po drugie: 10-minutowa terapia złuszczająca, świetna dla osób, które potrzebują odnowy skóry. Peelingi usuwają martwy naskórek i pobudzają skórę. Taki zabieg jest niezwykle odprężający po całym dniu pracy.
  • Po trzecie: maseczka upiększająca, która przynosi natychmiastowy efekt: poprawi koloryt i odświeży skórę. Lewandowska zostawia produkt do wchłonięcia na całą noc. Można jednak pozostawić maseczkę na 20 minut, a następnie zmyć ją letnią wodą.

Warto zwrócić uwagę, że kosmetyki nie są testowane na zwierzętach, posiadają przyjazne dla środowiska opakowania oraz są odpowiednie dla wegan - wszystkie składniki są pochodzenia roślinnego.

Nowe projekty Anny Lewandowskiej

Ten rok dla trenerki obfitował w wiele ważnych wydarzeń. Dowiedzieliśmy się m.in. o drugiej ciąży trenerki, a także o zdobyciu przez Annę pierwszego miejsca w rankingu Najbardziej Wpływowych Kobiet Polskiego Internetu. Koniec roku już blisko, a zapracowana Lewandowska wciąż zaskakuje nowymi wiadomościami. Niedawno na Instagramie ogłosiła, że jej aplikacja treningowa będzie dostępna w niemieckojęzycznej wersji.

Rozmowy o życiu z Anną Lewandowską. Zobacz wywiad z trenerką w "Przerwie na kawę":

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.