Karolina Pisarek pokazała swój dzienny jadłospis. Wygląda pysznie! Nie jest wcale kaloryczny, za to bardzo zdrowy

Karolina Pisarek ujawniła, co je w ciągu dnia. Znamy przykładowy jadłospis jej diety pudełkowej. Pokazała go na swoim Instagramie. Co zjada znana modelka?

Karolina Pisarek pokazała na swoim Instagramie, jak wygląda jej przykładowy, dzienny jadłospis. Nie znajdziemy tam wysokokalorycznych dań. Jak żywi się znana modelka? Stosuje ona dietę pudełkową. Każdego dnia dostarczane są jej różne potrawy, jednak bilans kaloryczny jest identyczny. 

Karolina Pisarek ujawniła swój dzienny jadłospis

Karolina Pisarek pokazała na swoim Instagramie, co je w ciągu dnia. Menu jest przykładowe, jednak widać, że modelka ogranicza ilość spożywanych kalorii. Jej jadłospis składa się ze zdrowych potraw, a wiele z nich jest naprawdę apetycznych. Co preferuje modelka? 

Karolina PisarekKarolina Pisarek https://www.instagram.com/karolina_pisarek/?hl=pl

Modelka zaczyna dzień od granoli z owocami. Dziennie spożywa do pięciu posiłków, a każdy z nich jest ustawiony w odstępie około trzygodzinnym. Na drugie śniadanie świetnie sprawdzi się zimowa sałatka z kaszą gryczaną. Do każdej z potraw dopisany jest sposób jej podania. 

Co prawda nie ma tutaj wyszczególnionej kaloryczności tych dań, ale możemy podejrzewać, że modelka wybrała jadłospis o niskiej kaloryczności.

Karolina Pisarek choruje na Hashimoto, a jej liczne obostrzenia kulinarne z pewnością są uwzględnione w tym jadłospisie. Modelka niezwykle chwali sobie ten sposób życia, głównie przez możliwość spożywania posiłków poza domem i kontrolę ich jakości. To dwa, bardzo ważne dla niej aspekty. 

Od niedawna wiemy także, że modelka weźmie udział w czwartej edycji programu "Ameryka Expres". W podróż wybierze się ze swoją przyjaciółką, Martą Gajewską-Komorowską. Zapowiada się wspaniała zabawa. Trzymamy kciuki za dziewczyny! 

Karolina Pisarek także intensywnie trenuje na siłowni. Ćwiczy boks razem ze swoją trenerką, Gosią Gałkowską:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.