Julia Wieniawa pokazała, jak rozciąga się po treningu. Naszą uwagę zwrócił jeden szczegół

Julia Wieniawa jest bardzo aktywna i na jej kanale na Instagramie pojawia się wiele nagrań z jej ćwiczeń. Tym razem pokazała, jak rozciąga się po treningu... w przyśpieszonym tempie!

Julia Wieniawa niedawno jeszcze wypoczywała na Bali, gdzie była na obozie jogi. Od razu mogła pochwalić się pierwszymi efektami treningów. Teraz aktorka nie zwalnia tempa i na nowo praktykuje domowe rozciąganie. Z jakimi efektami? 

Julia Wieniawa pokazała, jak rozciąga się po treningu

Julia Wieniawa ćwiczy pod okiem popularnego trenera gwiazd. Jednak gdy nie przebywa na sali treningowej, często oddaje się także ćwiczeniom rozciągającym w domu, co pokazuje na nagraniach.

Zobacz wideo

Tym razem pokazała filmik, na którym rozciąga się po treningu. Jest on nagrany w przyśpieszonym tempie i utrzymany w biało-czarnych barwach. Uwagę z pewnością przykuwa fakt, że gwiazda ćwiczy na specjalnej macie. Robi to także na boso. Warto wiedzieć, że właśnie w ten sposób należy uprawiać jogę. Należy także dodać, że ta forma aktywności korzystnie wpływa na elastyczność różnych grup mięśniowych. Obniża także ciśnienie, zmniejsza poziom cukru we krwi czy zwiększa wydolność płuc. Pozytywnie wpływa także na zdrowie psychiczne i pomaga szybko rozładować stres. Nic więc dziwnego, że Julia tak pokochała jogę. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.