Sandra Kubicka znów ćwiczy. Wyszła z formy, ale zapowiada poprawę. Być może szykuje się do Fame MMA. Od czego zaczęła?

Sandra Kubicka na pewien cza zrezygnowała z dzielenia się swoimi treningami na Instagramie. Tym razem ogłosiła jednak, że wraca do ćwiczeń i znów pojawi się na sali treningowej.

Sandra Kubicka wciąż może pochwalić się świetną sylwetką, choć, jak przyznaje, na pewien czas zaprzestała treningów na siłowni. Być może spowodowane było to i tak dostatecznym wysiłkiem podczas prób tanecznych do programu "Taniec z gwiazdami". Teraz jednak ogłosiła, że wraca do regularnego pozowania jako modelka, a to wiąże się z powrotem do ćwiczeń. Od czego zaczęła? 

Sandra Kubicka wróciła do treningów 

Sandra Kubicka nie jest osobą, która lubi marnować czas. Żyje na wysokich obrotach i udowadnia, że chcieć to znaczy móc. Niedawno zakończyła swoją przygodę z popularnym show "Taniec z gwiazdami" i jak przyznaje - przyszedł odpowiedni czas, by wrócić na salę treningową. Modelka pojawiła się na treningu boksu. 

 
Wróciłam do pracy modelki, co oznacza, że muszę też wrócić do treningów... Jestem trochę zastana, minęło sporo czasu, ale popracuję nad tym i niedługo wrócę do formy. Obiecuję, a to moje ulubione hobby #Boxing

- napisała pod zamieszczonym filmikiem z sali treningowej. 

Choć w opisie postu Sandra przyznała , że "jest nieco zastana", my nie widzimy większych zmian w jej sylwetce. Nadal wygląda świetnie, a treningi taneczne z pewnością przyczyniły się do utrzymania figury. 

Choć zawsze była szczupła, jej metamorfoza przed i po programie wywołała niemałe zdziwienie wśród jej fanów. Nie wiemy, ile dokładnie waży teraz modelka. Jesteśmy ciekawi, jak dalej poprowadzi swoją dietę i treningi. 

To kiedy FAME MMA?

- zapytał jeden z fanów. 

Mam nadzieję, że szybko

- odparła mu szczerze gwiazda. 

Czekamy więc na dalszy rozwój wydarzeń! 

Sandra Kubicka pojawiła się także w jednym z odcinków "Przerwy na kawę". O czym mówiła? 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.