Roztańczona Joanna Liszowska świętowała urodziny na lodowisku. Fani zachwycają się urodą i sylwetką aktorki

Joanna Liszowska skończyła 41 lat. Pod urodzinowym wpisem pojawiły się pozytywne komentarze na temat jej figury.

Joanna Liszowska zachwyca swoich fanów radosnym podejściem do życia i nie tylko. W ostatnich  miesiącach dało się zauważyć, że gwiazda sporo schudła. Jej metamorfozę widać na pierwszy rzut oka. Na profilu aktorki na Instagramie pojawił się urodzinowy wpis, który komentują obserwatorzy, składając Liszowskiej życzenia i chwaląc ją za świetną kondycję oraz piękną figurę. 

 

Joanna Liszowska zachwyca figurą

I dziś 41...I co? I nic!

- napisała Joanna pod dodanym zdjęciem. Gwiazda nie przejmuje się upływającymi latami, czego również w ogóle po niej nie widać. Liszowska wygląda naprawdę świetnie i zaraża pozytywną energią swoich fanów. Pod wpisem pojawiło się wiele komentarzy i życzeń urodzinowych od kolegów i koleżanek aktorki, oraz od wiernych obserwatorów. Wszyscy podziwiają kondycję i wygląd Joanny:

Liszka kochana, wszystkiego najlepszego, jesteś boska, kochamy cię.
Sto lat i dalszych sukcesów w jeździe na łyżwach.
Ważne, jak się pani czuje, i że wygląda na 30.
Piękna i zgrabna łyżwiarka. 
Jaka szczęśliwa, aż się miło patrzy! Wszystkiego co najlepsze!

- czytamy w komentarzach pod dodanym zdjęciem. 

Joanna Liszowska motywuje do zdrowego trybu życia

Na Instagramie gwiazdy często pojawiają się posty, dotyczące aktywnego trybu życia. Liszowska lubi biegać. Nie zdradziła jednak szczegółów diety i treningów. Często za to porusza temat body positive i akceptacji swoich niedoskonałości:

Nie musisz być doskonała, by być szczęśliwą.

- napisała jakiś czas temu na Instagramie. Fani aktorki uważnie śledzą jej przemianę. W ostatnich tygodniach często pojawiały się komentarze, odnoszące się do jej coraz szczuplejszej figury. Zaniepokojeni obserwatorzy prosili, by gwiazda więcej nie chudła. 

Jak ćwiczy Paulina Sykut-Jeżyna? My już wiemy!

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.