Victoria Beckham pozuje w sportowym staniku i legginsach. "Wczesnoporanny trening"

Dla 45-letniej Victorii Beckham czas się zatrzymał. Gwiazda jest niezwykle wysportowana, a jej figura nie różni się od sylwetek dwudziestoparoletnich dziewczyn. Jaki jest sekret idealnego wyglądu Beckham?

Victoria Beckham zachwyca wyglądem. Świetną kondycję i szczupłe ciało zawdzięcza intensywnym treningom oraz dobrze skomponowanej diecie. Ostatnio na Instagramie pojawiło się jej zdjęcie w pięknym białym stroju, który doskonale eksponuje jej figurę. W krótkim poście Beckham napisała, że ukończyła właśnie poranny trening. Do tego Victoria obiecała, że podzieli się swoimi najlepszymi sposobami na zachowanie idealnej figury. Wyznała również, że zdradzi kilka porad na utrzymanie szczupłej sylwetki podczas świąt. 

 

Victoria Beckham współpracuje z trenerką osobistą

Pod zamieszczonym zdjęciem możemy przeczytać wypowiedź Beckham:

Wczesnoporanny trening. Tracy Anderson podzieliła się moimi najlepszymi poradami na temat treningów i dobrego samopoczucia podczas świąt, do przeczytania na "World of Victoria Beckham".

- poinformowała gwiazda. Co znajdziemy we wspomnianym przez Victorię artykule? 

Beckham od wielu lat słucha porad trenerki personalnej, Tracy Anderson. Beckham, specjalnie dla zaciekawionych fanów, ujawniła, jak będą wyglądać jej treningi podczas świąt. Pomimo tego, że gwiazda jest pozytywnie zakręcona na punkcie ćwiczeń i najchętniej trenowałaby codziennie, przyznaje, że:

Trzeba zachować równowagę, pomiędzy zdrowym trybem życia i dawką relaksu. Wszystko z umiarem. Codziennie dużo pracujemy, to w porządku, jeśli zwolnimy tempo i pozwolimy sobie na chwilę odpoczynku.

- stwierdziła Beckham we wpisie, który pojawił się na jej oficjalnej stronie

Ćwiczenia Victorii Beckham na rok 2020

Zapytana o treningi, gwiazda odpowiada, że najchętniej wykonywałaby je dzień w dzień. Jakie są jej plany na kolejny rok? Przede wszystkim, zachowanie właściwych proporcji pomiędzy ćwiczeniami a odpoczynkiem. Bizneswoman planuje codziennie biegać i wprowadzać treningi zalecane przez osobistą trenerkę. Beckham przyznaje, że chce pilnować, aby w przyszłym roku codziennie spożywać zdrowe, pożywne śniadania, które pomogą jej z energią zacząć każdy dzień. Victoria wspomina też o jednym ze swoich ulubionych ćwiczeń - plankach, które, niby niepozorne, a przynoszą zaskakujące efekty. Gwiazda deskę trenuje codziennie przez dwie minuty:

To doskonałe ćwiczenie, ponieważ możesz zrobić je wszędzie. Do wykonania planku potrzebujesz jedynie... podłogi. Plank doskonale poprawi Twoją wytrzymałość.

- komentuje Beckham. Figura Victorii cały czas zachwyca. Trzymamy kciuki, aby gwiazda wytrwała w swoich świątecznych i noworocznych postanowieniach. 

Maja Bohosiewicz wytrwale trenuje na siłowni:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.