Przyjaciółka Marty Linkiewicz przeszła sporą metamorfozę. Wiemy, jak wyglądała w przeszłości. Zdjęcia robią wrażenie

Zuzanna Rędaszek, bardziej znana jako Zuzanna Alicja, to przyjaciółka Marty Linkiewicz. Na Instagramie pokazała przebieg swojej metamorfozy. Najbardziej zaskakuje jej zdjęcie sprzed sześciu lat. Wyglądała wtedy zupełnie inaczej!

Zuzanna Alicja zdecydowała się pokazać na Instagramie proces swojej metamorfozy. Zamieściła zdjęcie sprzed sześciu lat, kiedy ważyła znacznie więcej i ze sportem oraz zdrowym odżywianiem miała niewiele wspólnego. Postanowiła jednak zmienić swoje życie i efektami swoich starań pochwaliła się na Instagramie. 

Przyjaciółka Marty Linkiewicz pokazała swoją metamorfozę 

Zuzanna Rędaszek to najlepsza przyjaciółka Marty Linkiewicz. Dziewczyny znają się od dłuższego czasu. Celebrytka stara się we własnym zakresie rozwijać karierę na Instagramie. Tym razem zdecydowała się zaprezentować obserwatorom zdjęcie sprzed i po metamorfozie. 

Zuzanna AlicjaZuzanna Alicja https://www.instagram.com/zuzannalicja_/

Zuzanna Alicja nie zdradza szczegółowych informacji na temat tego, jak udało się jej uzyskać taką figurę. Na Instagramie pokazuje jednak często, że ćwiczy na siłowni. Pozostają nam wiec przypuszczenia, że to głównie dzięki podstawowym treningom i zdrowej diecie udało się jej zgubić zbędne kilogramy. 

Fani dziewczyny nie szczędzą jej pozytywnych komentarzy. Pod jej zdjęciami pojawiają się wypowiedzi, że wygląda naprawdę pięknie. 

Super wyglądasz. 
Gwiazda!
Super figura, brawo! 

- komentowali. 

Rzeczywiście, przemiana dziewczyny robi wrażenie. Widać, że Zuzanna poświęciła wiele czasu i energii na wyrzeźbienie sylwetki. Być może wzięła także przykład ze swojej koleżanki, Marty Linkiewicz, która też ostatnio sporo schudła. Istnieje także szansa, że obie wzajemnie się motywowały. Być może Zuzanna Alicja niedługo zdecydują się ujawnić więcej szczegółów swoich metamorfoz. Pozostaje nam tylko obserwować je i czekać. 

Wiemy za to, jak wygląda trening Jessiki Mercedes. Ćwiczy u popularnego trenera, który ma pod opieką wiele gwiazd: 

Więcej o:
Komentarze (7)
Przyjaciółka Marty Linkiewicz przeszła sporą metamorfozę. Zdjęcia robią wrażenie
Zaloguj się
 • lizawek

  Oceniono 5 razy 5

  Niedobrze mi się zrobiło, wulgarna, wyuzdana baba.te cycki wywalone na wierzch-fuuj.Zero klasy.Wstydziłbym się na ulicę z nią wyjść. Dubaj Dubaj i jeszcze raz Dubaj!Jej rodzice nie widzą,że ich córeczka ma zaburzenia?

 • ewado

  Oceniono 5 razy 5

  To ta sama co na YT chwaliła się, że ją wraz z Linkiewicz iluś murzynów dymało w autokarze. Córeczka Katarzyny Rędaszki- naczelnej " Na Żywo", że też mamcia się córci nie wstydzi. Wystarczy wejść na jej insta, żeby zobaczyć tą wulgarną dziewuchę.
  PS Ona jest Rędaszka a nie Rędaszek. I kogo wy promujecie?

 • mg_0

  Oceniono 3 razy 3

  Czy wy się dobrze czujecie?? Kolejne qrwiszcze promujecie???

 • piasekwarny

  Oceniono 1 raz 1

  Okropieństwo. Wstyd.

 • rumuns

  Oceniono 3 razy 1

  Że cooooo? " Celebrytka" " fani"??? Jak fanów ma wyzywająca, zmalowana panna, która na YT chwaliła się z patolą Linkiewicz seksem w autokarze- to pora umierać. Zawsze zastanawiało mnie, gdzie byli rodzice takich panienek i czy im nie wstyd.

 • maslanka_anna

  Oceniono 1 raz 1

  Moim zdaniem na tych zdjeciach to nie jest ta sama osoba. Widać na zdjęciu sprzed 6 lat że biust ma swój a teraz natpmiast na nowym zdjęciu cycki ma zrobione. Ona miała conajmniej 20 kg nadwagi. Co ze skórą po schudnięciu, przecież jej nadmiar sam nie zniknie. Tylko operacyjnie. To nie jest ta sama osoba.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX