Honorata Skarbek nie zwalnia tempa przed świętami. Pokazała swój najnowszy trening u znanego trenera gwiazd. Tym razem skupiła się na nogach

Honorata Skarbek regularnie odwiedza salę treningową trenera gwiazd - Gauera. Tym razem zdecydowała się pokazać swój trening na nogi. Jakie ćwiczenia wykonała?

Honorata Skarbek jeszcze niedawno pokazała swoje wysportowane ciało na amerykańskiej plaży. Dzisiaj wraca do gry z treningami na sali gimnastycznej Gauera. Skupiła się na ćwiczeniach na nogi. Jak wyglądał jej trening? Pokazał go sam trener gwiazdy. 

Honorata Skarbek pokazała swój trening przed świętami

Honorata Skarbek to lubiana piosenkarka, która ostatnimi czasy realizuje się także jako influencerka. Reklamuje kilka produktów i być może także dlatego pragnie pozostać w dobrej formie. Z zamieszczanym przez nią zdjęć możemy wnioskować, że jej starania są jak najbardziej owocne. Jej trener pochwalił się efektami pracy swojej podopiecznej. 

Zobacz wideo

Tym razem Honorata Skarbek skupiła się na dolnej partii ciała. Wykonała podstawowe ćwiczenia na nogi. Piosenkarka może być świetną inspiracją dla swoich fanów. W ostatnim czasie przeszła niemałą metamorfozę. Jeszcze niedawno ważyła nieco więcej i na pewno nie była tak wysportowana, jak teraz. Teraz bez kompleksów chwali się jędrną skórą i mega płaskim brzuchem. Wiemy, że to efekty ciężkiej pracy pod czujnym okiem trenera Gauera. 

Dzięki treningom ma znacznie lepszą kondycję i większą wydajność organizmu. Uśmiech częściej pojawia się na jej twarzy. Skarbek wiele zyskuje dzięki wzmożonej aktywności fizycznej i nie zamierza zwalniać tempa. 

Pod opieką trenera jest także Julia Wieniawa. Jest treningi się nieco różnią, ale wciąż robią wrażenie. Jak ćwiczy aktorka? 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.