Marcelina Zawadzka rusza z nowym projektem, do którego przygotowywała się z trenerem personalnym. Efekty już wkrótce

Trener personalny Artur Jakuz udostęnił na Instagramie post, w którym pokazał trening Marceliny Zawadzkiej. Prezenterka telewizyjna pracowała nad nowym projektem, którego efekty będą dostępne już niedługo.

Marcelina Zawadzka pojawiła się we wpisie na Instagramie trenera personalnego. Na zdjęciach widzimy gwiazdę, która ćwiczy na siłowni. Jakuz zdradził, że pracował z Zawadzką nad pewnym projektem, którego efekty będą już niedługo w "Pytaniu na śniadanie".

 

Skupiona Marcelina Zawadzka ćwiczy na siłowni

Prezenterka intensywnie pracowała, aby tajemniczy projekt wypadł jak najlepiej. Gwiazdę chwali Artur Jakuz, podkreślając jej determinację i ambicję. Na załączonych zdjęciach możemy zobaczyć Marcelinę podnoszącą naprawdę porządne ciężary. Jakuz nie kryje podekscytowania:

Nigdy w życiu nie myślałem, że dzięki pracy, którą kocham, mogę zajść do tego miejsca. Dlatego najprawdziwsze słowa ode mnie to ,,wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy są teraz blisko mnie” - to oni codziennie motywują mnie do działania.

- wyznał trener. Podczas współpracy, pokazywał Zawadzkiej konkretne figury i pomagał w ich wykonaniu, pilnując, aby gwiazda każde ćwiczenie wykonała poprawnie. Marcelina osobiście podziękowała Jakuzowi za pomoc przy projekcie:

Artur kapitalnie to ubrałeś w słowa! Dziękuje Ci za wsparcie, pomoc i treningi!

- czytamy pod wspomnianym postem Jakuza.Treningi gwiazdy były urozmaicone o różne akcesoria do ćwiczeń: widzimy kettle, piłki gimnastyczne oraz sztangi. Zajęcia z całą pewnością były wymagające! Fani prezenterki efekty współpracy będą mogli zobaczyć już w piątkowym wydaniu "Pytania na śniadanie", między godziną 7:55 a 8:50. 

Marcelina Zawadzka zachwyca figurą

Gwiazda często na Instagramie pokazuje zdjęcia swojej sylwetki. Pod każdym wpisem Zawadzkiej pojawia się mnóstwo pozytywnych komentarzy, dotyczących jej wyglądu. Marcelina odpowiadając na zadawane przez obserwatorów pytania, wyznała, że regularnie biega oraz wyłączyła ze swojej diety laktozę. Te dwa proste zabiegi pomagają jej w utrzymaniu pięknej figury. 

Metamorfoza Gosi Andrzejewicz. Tak gwiazda trenuje na siłowni: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.