Sylwia Szostak zapozowała w odważnym stroju. "Kiedyś chciałam być bardzo chuda"

Sylwia Szostak to popularna instruktorka fitness, która na Instagramie zamieszcza sporo zdjęć i nagrań ze swoich treningów. Podzieliła się szczerym wyznaniem.

Sylwia Szostak to instagramowa trenerka. Na jej profilu dostępnych jest sporo zdjęć i nagrań, także z intensywnych treningów, które odbywa dziewczyna. Trenerka nieustannie dba o swoją formę i racjonalnie podchodzi do kwestii żywieniowych. Tym razem pokazała zdjęcie w dość kontrowersyjnym stroju. Dodała do niego krótki opis. Od tej strony niewielu poznało trenerkę. 

Sylwia Szostak zapozowała w kontrowersyjnym stroju

Sylwia Szostak, wraz ze swoim mężem Akopem, nagrali niedawno zabawny filmik, w którym razem odpowiadają na pytania zebrane od swoich fanów. Wiele pytań dotyczyło ich życia prywatnego i kwestii społecznych. Tym razem trenerka zaskoczyła obserwatorów. 

 
Kiedyś chciałam być bardzo chuda. Dziś wolę powolutku rosnąć, żeby z kotka, wyrosła kiedyś silna pantera

- napisała pod zdjęciem. 

Sylwia Szostak pokazała zdjęcie, na którym jest w dość oryginalnym stroju w tygrysią panterkę. Trzeba przyznać, że trenerka wygląda tutaj naprawdę świetnie, jednak sama przyznaje, że to jeszcze nie koniec jej treningowych zmagań. Jej fani są pod wrażeniem prezentowanej przez trenerkę formy. 

Myślę że już w tym momencie jest sztos...podziwiam i gratuluję! 
Sylwia jest książkowym przykładem, że jak się chce to można! Jak ciężką pracą, da się wypracować piękne ciało i mega silny charakter
Sylwia Petarda! 

- komentowali pod zdjęciem. 

Sylwia Szostak z dystansem podchodzi do wielu negatywnych komentarzy, które również pojawiają się na jej profilu. Jak przyznaje, dąży do celu i stara się nie przejmować nieprzyjemnymi słowami, które niejednokrotnie słyszy po drodze. 

Trenerka jest w świetnej formie i stara się osiągnąć jeszcze więcej. Czekamy na jej kolejne treningi. Czym może zdradzi kilka rad dotyczących zdrowego podejścia do zbliżających się świąt? 

Sylwia Szostak odwiedziła także "Przerwę na kawę". W programie zdradziła, że był moment, że ważyła jedynie 39 kilogramów:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.