Kasia Dziurska wydała książkę. Można ją już kupić w księgarniach stacjonarnych. "Do zobaczenia na spotkaniach autorskich!"

Kasia Dziurska niedawno wydała swoją pierwszą książkę, którą w całości poświęciła problemom związanym z chorobą Hashimoto. Pochwaliła się zdjęciem z jednej z księgarni. Jej dzieło jest już do nabycia stacjonarnie!

Kasia Dziurska jest instruktorką fitness, która niedawno zdradziła, że boryka się poważną chorobą tarczycy. Hashimoto mocno odbiło się na jej zdrowiu, co niejednokrotnie komunikowała już w mediach społecznościowych. Postanowiła zebrać swoje przemyślenia i wydała książkę, która w całości została poświęcona jej zmaganiom z chorobą. Teraz pochwaliła się, że publikację można już nabyć w księgarniach. 

Kasia Dziurska wydała książkę, którą można kupić już w księgarniach

Kasia Dziurska publikuje wiele treningów i zdjęć na swoim Instagamie. Jest inspiracją i motywacją dla wielu kobiet, które także zmagają się z Hashimoto. Jej książka powstała głównie po to, by oswoić tę chorobę i nauczyć się z nią funkcjonować. 

 
Kasia! kiedy książka będzie w księgarniach? ?? JUŻ JEST! Od dziś w całej Polsce ?? Mam nadzieje, że do zobaczenia gdzieś w Polsce na spotkaniach autorskich ?

- napisała pod zdjęciem. 

Trenerka pozuje tutaj na tle regału z nowościami książkowymi. Możemy się domyślić, że jest to wnętrze księgarni stacjonarnej popularnej sieciówki Empik. Dziurska zapowiedziała, że jej publikację można już nabyć na terenie całej Polski. 

Jak widać, trenerka jest bardzo zadowolona ze swojego sukcesu, i nie ma co się dziwić. Jest to ogromne osiągnięcie i szansa dla wielu Polek, by lepiej poznać Hashimoto, nawet, jeśli na nie nie chorują. 

Pani wydała ta książkę we współpracy z lekarzami ?

- zapytała wprost jedna z obserwatorek Dziurskiej. Trenerka nie wahała się od razu odpowiedzieć. 

Oczywiście

- napisała. 

Pod najnowszym postem trenerki pojawiło się także sporo pozytywnych komentarzy dotyczących jej pracy. "Moje życie z Hashimoto" to świetny prezent na święta. Czekamy na kolejne publikacje i treningi Kasi Dziurskiej

Kasia Dziurska pokazała także swój autorski trening na mocne plecy. Jej kondycja i wytrzymałość robią wrażenie: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.