Anna Lewandowska zachęca do wzięcia udziału w wyzwaniu. Zobacz, jak wygląda "treningowa piramida"

Anna Lewandowska namawia do wypróbowania intensywnego zestawu ćwiczeń. Ten trening przynosi niesamowite efekty, a wykonasz go samodzielnie w domu.

Anna Lewandowska nie próżnuje i motywuje swoich fanów do wzięcia udziału w kolejnym sportowym wyzwaniu. Trenerka pokazuje zestaw ćwiczeń, którego celem jest zbudowanie lub utrzymanie kondycji

 

Anna Lewandowska zaprezentowała kolejny trening

Gwiazda postanowiła pokazać, jaki trening pozwoli nam szybko i skutecznie zbudować lub utrzymać kondycję. Według trenerki, taki rodzaj zajęć działa zdecydowanie lepiej, niż jakikolwiek inny zestaw ćwiczeń. Każdą z figur wykonujemy przez 30-45 sekund, powtarzając wszystko w pięciu seriach. Na poglądowym wideo można zobaczyć  m.in. skoki takie, jakie wykonujemy ze skakanką, szybki marsz w miejscu z unoszonymi wysoko kolanami, pompki, podciąganie nóg w klęku podpartym, czy wypychanie bioder do góry w pozycji leżącej oraz efektowny plank. Wszystkie zaprezentowane ćwiczenia działają na wiele mięśni, w tym brzucha, nóg oraz ramion. Ten szybki trening doskonale wzmocni nasze ciało. Pokazane ćwiczenia świetnie się sprawdzą do pracy nad sylwetką po świętach. Całe zajęcia dostępne są w aplikacji Lewandowskiej. Obserwatorzy Anny na Instagramie czują się zmotywowani do podjęcia wyzwania:

Właśnie od kilku dni chodzi za mną ta piramida. Teraz to na pewno trzeba ją zrobić.
Ponownie zaczęłam trening w poniedziałek, jest moc.
Wygląda na do zrealizowania.
Często wracam do programu "challenge 30". Uwielbiam go za to, że są to treningi z wielu programów.
Przez ostatni miesiąc robiłam właśnie ten program, efekt? -3 kg! Dziękuję.

- czytamy pod wpisem trenerki. 

Anna Lewandowska pomaga w przygotowaniach do Świąt

Od początku grudnia obserwatorzy trenerki na Instagramie mogą korzystać z coraz nowszych świątecznych przepisów. Kuchennych inspiracji nie brakuje - znajdziemy przepisy na wegańskie i bezglutenowe ciasta, ciekawe, pachnące świętami śniadania oraz dietetyczne wersje tradycyjnych potraw. Szkoda nie skorzystać, bo potrawy wyglądają naprawdę apetycznie!

Anna Lewandowska zaraża małą Klarę pasją do treningów. Zobacz wideo:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.