Shakira przygotowuje się do występu na Super Bowl. Jej trenerka zdradziła, jak ćwiczenia wykonuje. Łatwo nie jest

Shakira przygotowuje się do koncetru, który odbędzie się podcza finałowego meczu o mistrzostwo w futbolu amerykańskim, znanym pod nazwą Super Bowl. Trenerka osobista gwiazdy zdradziła szczegóły treningów i diety.

Każdy koncert Shakiry jest bogaty w profesjonalną oprawę taneczną, w której bierze udział sama piosenkarka. Aby nie wyjść z wprawy i stanąć na wysokości zadania, odpowiednio wcześniej gwiazda zaczyna trening z osobistą instruktorką, Anną Kaiser.

 

Shakira pracuje nad kondycją do ważnego koncertu 

Każdy wielbiciel futbolu amerykańskiego z pewnością czeka na to wydarzenie. Super Bowl to nie tylko impreza sportowa, lecz także koncert, na którym pojawiają się największe amerykańskie gwiazdy sceny muzycznej. Na wydarzeniu oczywiście nie może zabraknąć Shakiry i jej energicznych, rytmicznych utworów. Impreza, która ma dodatkowo uprzyjemnić rozgrywki jest zawsze bogata w niesamowite układy taneczne. Shakira, aby wypaść jak tylko najlepiej potrafi, ćwiczy pod okiem trenerki personalnej. Jak wyglądają jej przygotowania? Anna Kaiser zdradziła szczegóły treningu gwiazdy, dla magazynu "Shape". Okazuje się, że piosenkarka ma opracowany indywidualny trening cardio-taneczny. Poszczególne partie skupiają się na rozciąganiu mięśni, które są potrzebne do choreografii. Ważnym elementem są 45-minutowe zajęcia, polegające na "wytrzymałościowym wypaleniu mięśni", które są wykonywane na przemian z pilatesem. Treningi są wyjątkowo intensywne i przeprowadzane 4 lub 5 razy w tygodniu. 

Jak wygląda dieta Shakiry?

We wspomnianym wywiadzie, trenerka piosenkarki odpowiedziała na pytania dotyczące jadłospisu gwiazdy. Bardzo ważne jest utrzymanie wysokiego poziomu energii przez cały dzień. Kaiser współpracuje z szefem kuchni Shakiry, wspólnie opracowując plan posiłków na konkretny dzień. Anna zdradziła, że gwiazda nie lubi przyjmować suplementów - z tego powodu odpowiednia dieta jest wyjątkowo ważna. Trenerka i szef kuchni skupiają się, aby w daniach Shakiry nie brakowało świeżych, nieprzetworzonych i wysokoenergetycznych produktów. 

Gwiazdy uwielbiają zajęcia z trenerami personalnymi. Zobacz, jak ćwiczy Jessica Mercedes:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.