Ewa Szabatin zdradza 5 zasad na "energię w ciele". Niby proste, ale z punktem drugim wiele osób ma problem

Ewa Szabatin wygląda rewelacyjnie. Postanowiła podzielić się swoimi sposobami na urodę i sukces. O czym dokładnie mówi?

Ewa Szabatin to utalentowana tancerka, która uwielbia prowadzić aktywny tryb życia i zaraża nim swoich obserwatorów na Instagramie. W tym roku skończyła 40 lat. Postanowiła podzielić się swoimi sposobami na piękny wygląd i szeroko rozumiany sukces. Jakie są jej sposoby? 

Ewa Szabatin zdradza swoje zasady, które pomogły jej osiągnąć sukces

Ewa Szabatin jest osobą aktywną zawodowo i fizycznie. Aż siedem razy zdobyła tytuł polskiej mistrzyni tańca. Na swoim Instagramie pokazuje wiele zdjęć z życia prywatnego lub z kulis realizowanych sesji zdjęciowych. Ostatnio postanowiła podzielić się kadrem, na którym widać jej mocno zarysowane mięśnie ramion. Dodała także motywujący opis, w którym zdradziła swoich 5 sprawdzonych sposobów na sukces. 

 
5 CUDOWNYCH ZASAD, które mi pomogły osiągnąć sukces, pozbyć się nerwicy, odzyskać zdrowie i urodę:1. Ćwicz min. 3 razy w tygodniu. 2.Ogranicz spożywanie cukru 3. Pij min. 2 litry wody dziennie 4. Jedz dużo warzyw i owoców 5. Nie jedz fast foodów

- napisała. 

Tancerka obiecała także, że dzięki stosowaniu się do tych zasad będzie się zdrowym i pięknym. Ciało będzie odczuwało tę energię, dzięki której będzie gotowe do podejmowania nowych wyzwań i nie będzie odczuwało zmęczenia. 

Ewa Szabatin chciała tym samym zainspirować swoich obserwatorów do zmiany życia i podjęcia nowego wyzwania w związku z nadchodzącym rokiem. Tancerka ma mnóstwo energii i ambicji, którymi chce zarazić także innych. Choć zasady, którymi się dzieli, można uznać za uniwersalne, wielu ludzi o nich najzwyczajniej w świecie zapomina. Traktuje je jak oczywistości, które bardzo często spychane są na drugi plan i ustępują miejsca ambitniejszym wyzwaniom. Szabatin udowadnia, że najlepiej jest zacząć od podstaw. 

Paulina Sykut-Jeżyna pokazała swój trening na siłowni: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.