55-letnia Teri Hatcher ćwiczyła regularnie przez 8 tygodni. Po wyzwaniu pokazała zdjęcie w samym bikini. Do tego bez makijażu. Wow!

Teri Hatcher skończyła w tym roku 55 lat. Pokazała zdjęcia w samym bikini i zdradziła, co dał jej regularny trening. Aktorka wreszcie poczuła się komfortowo we własnej skórze.

Teri Hatcher znana jest najbardziej ze swojej roli w serialu "Gotowe na wszystko". Widzowie pokochali jej postać. Aktorka zagrała także w kilku większych produkcjach. W tym roku skończyła 55 lat i postanowiła podzielić się swoim zdjęciem w bikini. Podjęła 8-tygodniowe wyzwanie, podczas którego regularnie ćwiczyła. Co dał jej ten czas i jakie ma podejście do swojego ciała? 

55-letnia Teri Hatcher pozuje w bikini bez makijażu

Teri Hatcher zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje jedynie w samym bikini. Aktorka nie ma na sobie także makijażu. Hatcher podjęła 8-tygodniowe wyzwanie, podczas którego regularnie ćwiczyła. W obszernym komentarzu do zdjęć zawarła także przemyślenia dotyczące swojego wieku i podejścia do ciała. 

 
Ćwiczenia stały się źródłem dobrego samopoczucia, a nie sposobem na dobry wygląd nago

- napisała. 

Aktorka przyznała, że w końcu czuje się dobrze w swojej skórze i w wieku 55 lat zaakceptowała siebie. Dodaje, że nie każdego dnia czuje się idealnie, ale wreszcie nie ma potrzeby nic w sobie zmieniać. 

Masz wystarczająco lat, aby zobaczyć cud życia i wystarczająco dużo młodości, by rozkoszować się tą wiedzą. Możesz być jednocześnie wrażliwy i silny. Możesz wybaczyć innym i sobie. Jesteś gotów podjąć wysiłek, aby osiągnąć cel… lub nie. I to jest w porządku

- dodała szczerze. 

Jej słowa się niezmiernie inspirujące i mogą dotrzeć do bardzo wielu kobiet. Aktorka pragnie wykorzystywać każdą chwilę i cieszyć się życiem. Dzięki regularnym ćwiczeniom udało się jej lepiej kontrolować swoje ciało. Trzeba przyznać, że Hatcher wygląda rewelacyjnie. Pokazanie zdjęć bez makijażu i w samym bikini zapewne wymagało od niej sporo odwagi. Gwiazda poczuła jednak, że to odpowiedni moment, by podzielić się ze światem takim właśnie wartościowym przekazem. W przeszłości niejednokrotnie media spekulowały na temat jej tendencji do poprawy swojej urody przy pomocy botoksu. Jak widać, ta praktyka przeszła już w niepamięć i dzisiaj Hetcher stawia na naturalność. 

Bez filtrów, bez makijażu, bez aerografu, bez negatywności. Bądź wystarczająco silny, aby być wrażliwym

- wytłumaczyła. 

Jej wpis jest bardzo motywujący i opiera się na jej własnych doświadczeniach. Aktorka może pochwalić się lekko zarysowanymi mięśniami ramion i brzucha, a jej smukłych nóg mogłaby pozazdrościć niejedna dwudziestolatka. Hatcher wygląda rewelacyjnie i - jak wynika z jej postu - wreszcie to dostrzegła. 

W 2018 roku Teri Hatcher przebiegła swój pierwszy maraton. Aktorka uwielbia także jogę i piesze wycieczki. Trzeba przyznać, że przechodziła ona kiedyś przez problemy związane z odżywianiem. Obecnie aktorka jest na diecie bogatej w nisko-tłuszczowe i wysoko-proteinowe potrawy, takie jak grillowany kurczak czy ryba i warzywa gotowane na parze. Banany w czekoladzie wciąż pozostają jej słodkim grzeszkiem. Hetcher także uprawia jogging i uwielbia urozmaicać go sobie przy pomocy dodatkowych obciążeń na kostkach. 

Cindy Crawford uwielbia intensywny trening. Była modelka może pochwalić się naprawdę zgrabną sylwetką:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.