Ewa Chodakowska znów zaskakuje fanów. "Przed Tobą jeden z moich najważniejszych projektów książkowych!". Co znajdziemy w nowej publikacji trenerki?

Ewa Chodakowska właśnie zapowiedziała premierę swojej nowej książki. Jak przyznaje, to jeden z jej ważniejszych projektów. Co przygotowała dla fanów trenerka i jakie treści znajdziemy w publikacji?

Ewa Chodakowska poinformowała swoich obserwatorów, że wydaje nową książkę. Jest to spore zaskoczenie dla fanów, ponieważ niedawno pojawiły się informacje, że znana trenerka znacznie ogranicza liczbę oferowanych obozów treningowych. Nikt więc nie przypuszczał, że zdoła jeszcze zaskoczyć nowym projektem na koniec roku. Co znajdziemy w książce? 

Ewa Chodakowska zdradziła, jak będzie wyglądać jej najnowszy projekt

Ewa Chodakowska z pewnością nie zwalnia tempa i wciąż pragnie zaskakiwać swoich obserwatorów. Także i tym razem się jej to udało. Ogłosiła na swoim Instagramie, że wydaje nową książkę, która będzie nosiła tytuł "90 dni. Zaprojektuj swoje jutro". Jak przyznaje trenerka, to zbiór jej obserwacji i forma wsparcia dla każdego, kto chce wprowadzić pozytywne zmiany do swojego życia. 

 

Trenerka zebrała cały materiał z wyzwania "Be Better" i zawarła go w książce. Jak zapowiada, od początku roku 2020 na jej kanałach społecznościowych ruszy wyzwanie pod tym samym tytułem. "90 dni" to pomoc, dzięki której każda z kobiet będzie mogła wyznaczyć swój cel. Jak przyznaje, na fanki czeka także sporo zadań psychologicznych. 

Przed Tobą jeden z moich najważniejszych projektów książkowych!

- przyznaje otwarcie. 

Ewa Chodakowska zapowiada także, że podczas tych 90 dni każda z pań będzie mogła między innymi: przygotować się na zmiany, nauczyć się je wprowadzać, odkryć w sobie motywację, dowiedzieć się, dlaczego ważna jest wdzięczność oraz zacząć trenować regularnie. 

Premiera książki została zapowiedziana na 16 grudnia. Już teraz pojawiła się przedsprzedaż na stronie trenerki: bebio.pl. Książka kosztuje 59,90 zł i ma 400 stron. 

Trenerka motywuje, by skupić całą uwagę na "tu i teraz". Inspiruje, by świadomie tworzyć jutro. Nowy projekt może być ciekawym uzupełnieniem akcji, którą Chodakowska zapowiedziała razem z Anną Starmach. Nowy rok zapowiada się naprawdę ciekawie i przyniesie wiele niespodzianek. Nie możemy się doczekać! 

Maja Sablewska zdradza szczegóły swojej diety. Co je i jak ćwiczyć znana stylistka? 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.