Małgorzata Socha z gołym brzuchem na okładce "Women's Health". Fani: Przepiękna sesja. Jej forma robi wrażenie

Małgorzata Socha została gwiazdą okładki magazynu "Women's Health Polska". W środku znjadziemy wywiad, w którym aktorka opowiada m.in. o powrocie do formy sprzed ciąż.

Małgorzata Socha zachwyca wszystkich swoim wyglądem. Aktorka postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i opowiedzieć o powrocie do formy. Jako gwiazda styczniowo-lutowego polskiego wydania "Women's Health" zdradziła w udzielonym wywiadzie swoje sposoby na piękną sylwetkę.

 

Małgorzata Socha została gwiazdą okładki "Women's Health Polska"

Magazyn "Women's Health" prezentuje inspirujące historie gwiazd, które prowadzą zdrowy tryb życia, dbają o swoje ciało i aktywnie pracują nad swoją sylwetką. W najnowszym numerze na okładce możemy podziwiać uśmiechniętą Małgosię Sochę, pokazującą wyćwiczony brzuch. Aktorka udzieliła obszernego wywiadu, odpowiadając na pytania, dotyczące zrzucania zbędnych kilogramów po ciąży. Jesteście ciekawi "jak wyglądać i czuć się jak milion dolarów po trzech ciążach i przy niezliczonych obowiązkach"? Zaopatrzcie się w nowy numer "Women's Health Polska". Fani Sochy zachwycają się jej zdjęciem:

Przepiękna okładka. Cudowna kobieta. Małgosia Socha to kobieta rakieta. Piękna i z klasą, jak zawsze.
Szacunek za pracę, bo nikt za nią tego nie zrobił.
Przepiękna sesja z Małgosią Sochą.
Uwielbiam ją

- czytamy pod postem na Instagramie magazynu "Women's Health". 

Małgorzata Socha intensywnie trenuje, aby utrzymać wysportowaną sylwetkę

Aktorka nigdy nie odpuszcza zaplanowanego treningu. Dużo biega, chodzi też na siłownię. Socha przyznała, że jej ulubioną metodą na ćwiczenia jest ta opracowana przez Tracy Anderson. Trzymając się wspomnianej metody, Małgosia ćwiczy przynajmniej sześć razy w tygodniu, dokładnie pilnując każdego wykonywanego ruchu - do treningu jest potrzebne lustro. Przy takich zajęciach bardzo ważna jest dieta. Socha przyznała, że unika alkoholu i glutenu. Zmniejszyła ilość spożywanych węglowodanów. Jej jadłospis bogaty jest w ryby, kaszy i warzywa. Jajka i mięso spożywa tylko ze sprawdzonych, ekologicznych źródeł. 

Małgorzata Socha motywuje do biegania na świeżym powietrzu: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.