Anna Lewandowska rusza na podbój Niemiec. "To dopiero początek". Wielki krok trenerki już dziś!

Aplikacja Anny Lewandowskiej "Diet training by Ann" odniosła wielki sukces. Od dzisiaj oficjalnie aplikacja jest dostępna również w niemieckiej wersji językowej.

Ten rok dla Anny Lewandowskiej jest czasem wielu zmian i radosnych wydarzeń, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Dzisiaj trenerka fitness ogłosiła kolejny sukces; jej aplikacja treningowa właśnie pojawiła się na niemieckim rynku.

 

"Diet Training by Ann" przystosowany dla niemieckich użytkowników

Anna Lewandowska pochwaliła się, że dzisiaj ma miejsce oficjalna premiera jej autorskiej aplikacji w wersji niemieckiej. Trenerka fitness podkreśliła, że po wielu prośbach, jakie otrzymała, w końcu udało się zrealizować plan dostosowania programu dla użytkowników z krajów niemieckojęzycznych. Uwagę zwraca jeszcze jedna wypowiedź Lewandowskiej:

Wiecie co Wam powiem? Niemcy to dopiero początek! Trzymajcie kciuki

- czytamy we wpisie Anny. Czy to zapowiedź kolejnych dużych projektów na kolejne zagraniczne rynki? Pod postem Lewandowskiej pojawiły się gratulacje od instagramowych obserwatorów:

Gratulacje! Osobiście korzystam z aplikacji od tygodnia. Namówiłam 3 osoby i wspólnie się motywujemy i wymieniamy spostrzeżeniami.
Brawo! Teraz po francusku!
Super Aniu, gratuluję. Jeszcze chwilkę i cały świat będzie Twój. Życzę powodzenia.
Ania brawo, idziesz jak rakieta. Piękna inspiracja. Trzymam kciuki za dalsze sukcesy

- czytamy wypowiedzi fanów trenerki. Jak widać, aplikacja Anny ma wielu zadowolonych użytkowników, którzy cieszą się razem z Lewandowską z jej kolejnych sukcesów.

Nowe przepisy świąteczne od Anny Lewandowskiej

Właśnie zaczynamy coraz intensywniejsze przygotowania do Świąt. Anna nie zawiodła swoich fanów i codziennie dzieli się na blogu oraz na Instagramie kolejnymi pomysłami na ciekawe i zdrowe świąteczne dania. Dotychczas mogliśmy dowiedzieć się, jak przygotować wegańską wersję makowca, upiec bezglutenowe pierniczki oraz zrobić świąteczną wersję owsianki

Anna Lewandowska zabrała Klarę na siłownię. Zobacz urocze nagranie:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.