Miley Cyrus jest bardzo szczupła, do tego ma pięknie wyrzeźbiony brzuch. Podzieliła się z fanami swoimi ćwiczeniami

Miley Cyrus posiada wyjątkowo szczupłą sylwetkę. Przy bardzo intensywnym trybie życia, gwiazda musi pilnować, jak wygląda jej dieta oraz treningi. Piosenkarka ujawniła, jaki jest jej sposób na zminimalizowanie stresu.

Miley Cyrus zachwyca fanów nie tylko pięknym głosem. lecz także szczupłą figurą. Gwiazda prowadzi wyjątkowo intensywne życie, pełne tras koncertowych i związanego z tym stresu. Ostatnio na instastories Cyrus postanowiła zdradzić, jaki jest jej sposób na opanowanie emocji. 

Miley Cyrus - o jodzeMiley Cyrus - o jodze Miley Cyrus - Instagram

Miley Cyrus zachęca na wypróbowania jogi

Przy tempie, w jakim żyjemy, bardzo ważne jest pamiętanie o dbaniu o nasze samopoczucie. Ilość stresu może przytłoczyć każdego. Właśnie z tego powodu piosenkarka postanowiła zdradzić, jak, choć trochę, zminimalizować ilość odczuwanych negatywnych emocji. Dla Miley lekarstwem okazało się trenowanie jogi - motywuje swoich obserwatorów, aby wypróbowali ćwiczeń i zobaczyli, jaki mają wpływ na nasze samopoczucie. Joga połączona ze skupieniem myśli na czymś, za co jesteśmy wdzięczni pozwala Cyrus uspokoić myśli.

Miley Cyrus bardzo schudła

Nie tak dawno media obiegły informacje, że piosenkarka waży jedynie 39 kilogramów. Rzeczywiście, na zdjęciach Miley wygląda wyjątkowo szczupło. Cyrus od jakiegoś czasu trenuje, co pokazuje na swoim Instagramie. Widać, że gwiazda ma dużo siły i wygląda zdrowiej, niż można wywnioskować z niektórych informacji pojawiających się w sieci. Miley bronili jej fani, odpowiadając na zarzuty tabloidów:

Niektóre dziewczyny są po prostu naturalnie chude. Miley zawsze była szczupła i myślę, że wygląda, tak jakby zyskała masę mięśniową i teraz wygląda świetnie! Jest weganką i jest aktywna fizycznie. [...] Zachwycajmy się wszystkimi zdrowymi ciałami, nawet gdy są chude!

- można przeczytać w komentarzach na Instagramie piosenkarki. Faktem jest, że w ostatnich miesiącach Miley przeżyła wiele nieprzyjemnych sytuacji, m.in. rozstała się ze swoim wieloletnim partnerem, Liamem Hemsworthem. Wiele stresu może powodować utratę wagi. 

Jak zacząć ćwiczyć jogę? Zobacz wskazówki dla początkujących: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.