Aneta Zając z synami na łyżwach. "Kręcimy piruety". Na lodowisku czuje się jak ryba w wodzie. Chłopcom też nieźle idzie!

Aneta Zając, choć cierpi na chorobę tarczycy, wciąż pozostaje osobą bardzo aktywną fizycznie. Tym razem wybrała się z dziećmi na lodowisko. Jak sobie poradziła?

Aneta Zając sporo ostatnio schudła. Choć nieustannie boryka się z chorobą tarczycy, nie poddaje się i wciąż prowadzi aktywny tryb życia. Fani są zachwyceni jej figurą i nie przestają motywować swojej idolki. Tym razem aktorka wybrała się na łyżwy. Jak poradziła sobie na lodowisku? 

Aneta Zając jeździ na łyżwach z dziećmi

Aneta Zając jest popularną w Polsce aktorką. Większość kojarzy ją głównie z roli w serialu "Pierwsza miłość". Jej kariera się rozwinęła i teraz także występuje w teatrze i kilku innych produkcjach. Jakiś czas temu sporo przytyła, właśnie przez chorobę hashimoto. Udało się jej jednak pozbyć zbędnych kilogramów i znów może pochwalić się piękną sylwetką. Postanowiła wykorzystać zimowy sezon i zabrała dzieci na lodowisko.

 

Aneta Zając wyśmienicie poradziła sobie na lodzie. Aktorka sprawia wrażenie, jakby jeździła już od dawna. Na nagraniu wykonała jeden obrót i pokazała swoich dwóch synów, Roberta i Michała. W tle widać, jak chłopcy równie dobrze radzą sobie na lodowisku. Możemy więc przypuszczać, że cała trójka polubiła ten zimowy sport. 

Aktorka dobrała odpowiednią dietę, a leki przyniosły świetne efekty. Zając schudła 10 kilogramów! Metamorfoza Anety udowadnia, że z Hashimoto da się walczyć i zapanować nad skutkami ubocznymi choroby. Póki co nie wiemy jednak, że aktorka zaczęła regularne treningi pod okiem trenera Staszka Kulikowskiego. Jakie przyniosą one efekty? Zobaczymy zapewne wkrótce!

Również Anna Skura nie zwalnia tempa i ćwiczy nawet z córką:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.