Jennifer Lopez i Alex Rodriguez razem na siłowni. To najlepsza motywacja, jaką dziś zobaczycie

Jennifer Lopez na siłownię często wybiera się razem ze swoim narzeczonym, Alexem Rodriguezem. Na Instagramie Alexa pojawiło się nowe nagranie ze wspólnego treningu pary.

Mimo przekroczenia 50-tki, Jennifer Lopez może pochwalić się doskonałą figurą i kondycją. Gwiazda nie ukrywa, że aby być w formie musi często odwiedzać siłownię i pilnować diety. Treningi Lopez często odbywa razem z Alexem Rodriguezem, z którym stanowi świetną parę nie tylko w życiu prywatnym, lecz także podczas zajęć.

 

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez dają z siebie wszystko na siłowni

Fit para doskonale uzupełnia się podczas ćwiczeń, dopingując siebie nawzajem. Na załączonym nagraniu możemy zobaczyć szereg różnych zajęć, jakich podejmują się Lopez i Rodriguez. Wykorzystując specjalistyczny sprzęt i obciążenie, para wykonuje trening na mięśnie rąk, nóg, pleców oraz brzucha. Jennifer dzielnie radzi sobie z kolejnymi wykonywanymi ruchami, m.in. bez problemu podciąga się na drążku. Tak intensywne zajęcia pozwalają na szybkie poprawienie kondycji Lopez i Rodrigueza. Obserwatorzy narzeczonego Jennifer zostawiają mnóstwo komentarzy pod wpisem:

Do boju!
Jennifer jest absolutnie zachwycająca.
Jesteście niesamowici.
Moja motywacja i inspiracja.

- czytamy pod wspomnianym postem.

Jennifer Lopez - plan treningowy i dieta gwiazdy

Piosenkarka ujawniła, że kondycja i wysportowana sylwetka to efekty dobrze dobranych treningów oraz wprowadzenia diety. Lopez odwiedza siłownię do pięciu razy w tygodniu, gdzie odbywa intensywne zajęcia na poszczególne partie mięśni. Gwiazda zaczyna od porządnej rozgrzewki, podczas której wykorzystuje ciężarki o wadze do 3 kilogramów, następnie przechodząc do jeszcze bardziej wymagającego treningu właściwego. Warto dodać, że Lopez jest na diecie, która całkowicie zabrania spożywania cukrów, kofeiny oraz alkoholu. Jennifer ograniczyła też w swoim jadłospisie mięso, zwiększając liczbę nieprzetworzonych i ekologicznych warzyw i owoców. 

Tak trenuje Karolina Gilon. Zobacz zmagania modelki na siłowni: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.