Na Polsacie startuje nowe reality show. W "Only One. Tylko jeden" zobaczymy zawodników sportów walki. Wiemy, jak się zgłosić

Już wiosną 2020 roku na Polsacie pojawi się nowe show. Czy "Only One. Tylko jeden" będzie odpowiedzią na "Big Brothera"?

W wiosennej ramówce Polsatu pojawi się zupełnie nowy program. Telewizyjne show "Only One. Tylko jeden" po raz pierwszy zostanie wyemitowany 6 marca (piątek) 2020 roku. Czy nowość Polsatu przebije TVN-owskiego "Big Brothera"?

"Only One" wystartuje na początku marca 2020 roku

Jak będzie wyglądać nowy program Polsatu? O pomoc w produkcji show poproszono sportową redakcję Polsatu - wszystko dlatego, że uczestnikami będą... zawodnicy MMA, którzy zostaną zamknięci w jednym domu. O tym, jak będzie wyglądać show, dla "Plejady" opowiedział Maciej Kawulski, współwłaściciel KSW:

Chcemy pokazać życie zawodnika. W jednym domu zamkniętych jest dziesięciu mężczyzn rywalizujących w jednej kategorii wagowej. O tym, czy wypadają z niego, decydują walki

- zdradził Kawulski. Ponadto, finał programu będzie miał miejsce na gali KSW. Ostatni odcinek będzie polegał na rozegraniu trzech walk. 

"Only One" - wystartowały castingi

Właśnie ruszyły castingi do nowego programu telewizji Polsat. Aby wziąć w nich udział należy wysłać mail na podany przez stację adres (tylkojeden@polsat.com.pl). Maciej Kawulski zdradził również, że ostatecznie w programie zobaczymy debiutantów, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z MMA. Dla uczestników będzie to prawdziwe wielkie wejście i pierwsze walki przed dużą widownią. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.