Kate Middleton jest fanką tenisa. Okazuje się, że od lat trenuje go w ekskluzywnym klubie. "Zgubione piłki zazwyczaj podaje jej ochrona"

Kate Middleton nieustannie stara się, by jej sylwetka była szczupła i by waga zbyt mocno się nie wahała. To właśnie dzięki uprawieniu sportów księżna wygląda tak świetnie i może pochwalić się idealną figurą. Co trenuje?

Kate Middleton w tym roku skończyła 37 lat. Choć należy do grona członków rodziny królewskiej, znajduje czas na opiekę nad trójką swoich dzieci, wykonuje obowiązki i utrzymuje świetną formę. Księżna, gdy nie wykonuje swoich królewskich powinności, zazwyczaj poświęca czas na intensywne treningi. Niedawno została zauważona w jednym z droższych klubów tenisowych, Hurlingham w zachodnim Londynie. 

Kate Middleton uprawia sport za 6.500 zł rocznie

Kate Middleton uwielbia trenować tenis. Należy do jednego z bardziej ekskluzywnych klubów sportowych w Anglii. Za rok członkostwa płaci się tutaj 1 280 funtów rocznie, czyli około 6500 złotych. Członkostwo w klubie Fulham przyznaje się jedynie na podstawie rekomendacji od członka. Członkowie klubu mogą korzystać z 15 kortów tenisowych. 

Kate trenuje ze swoim trenerem. Jej ochrona czasem zbliża się do niej, ale zazwyczaj po prostu podaje jej zgubione piłki

- mówi jeden z członków klubu. 

W klubie znajduje się także ogromny plac zabaw, z którego chętnie korzystają George i Charlotte. Kate chętnie uprawia także jogę i regularnie biega. Księżna także chętnie ćwiczy deskę, dzięki której ma silne dłonie i brzuch.

Kate znajduje czas na bieganie tak często, jak to możliwe, gdy jest w Norfolk

- powiedziało źródło Express

Oprócz regularnych ćwiczeń, Kate przestrzega ścisłej diety i unika niezdrowej żywności na rzecz chudego białka i dużej ilości owoców i warzyw. Dieta Kate Middleton opiera się na założeniach diety Dukana. Polega ona na pominięciu węglowodanów na rzecz chudych białek, warzyw oraz zdrowych tłuszczów i olejów.

Księżna unika produktów mlecznych i pije koktajle rano i po południu, zawierające spirulinę, jarmuż, matchę, szpinak, sałatę, kolendrę oraz jagody. 

Jak ćwiczy Kasia Dziurska. Motywuje także inne dziewczyny, by razem z nią wykonały trening na mocne plecy:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.