Magda Gessler zaprasza do gotowania. Specjalnie na święta otwiera kanał, na kórym pokaże swoje przepisy. "Przygotujmy razem Wigilię"

Magda Gessler przygotowała dla swoich fanów kolejny, intrygujący projekt. Słynna restauratorka zachęca do wspólnego przygotowania potraw na nadchodzące święta bożego narodzenia.

Magda Gessler lubi zaskakiwać swoich obserwatorów. Na kanale na Instagramie zamieszcza sporo zdjęć z życia prywatnego i planów zdjęciowych, na których się regularnie pojawia. Słynna restauratorka znana jest ze swojego ciętego dowcipu i ostrego podejścia widocznego w programie "Kuchenne rewolucje". Tym razem Gessler pokazuje swoje drugie oblicze i zachęca do wspólnego przygotowania wigilii. 

Magda Gessler zachęca do wspólnego gotowania na święta

Magda Gessler szykuje nowy projekt. Jak zdradziła na swoim Instagramie, nagrania z kuchni restauratorki będziemy mogli oglądać od 11 grudnia. Choć nie zdradza więcej szczegółów, fani przypuszczają, że ich idolka zacznie publikować, być może regularnie, treści na kolejnej platformie internetowej. Restauratorka zachęca do wspólnego gotowania. 

 
Przygotujmy razem Wigilię... będzie pysznie...?? na Youtube od 11 grudnia!! Besos

- napisała pod postem. 

Fani od razu docenili ekspresję Magdy Gessler, jej charakter i temperament. Szczerze przyznali, że bez jej energii nie byłoby tak emocjonującego gotowania. 

Madzialeno ?? Jesteś lepsza od Kevina! No i kocham takie Święta??
Ale cudowny klimacik w kuchni 
Jak zawsze - świetna! 

- komentowali. 

Magda Gessler obiecała także, że pojawią się autorskie przepisy na uszka, pierogi i na inne tradycyjne potrawy wigilijne. Szykuje się więc cudowna i przepyszna uczta. Premiera nowego projektu restauratorki już jutro, a fani wyczekują momentu, gdy nagrania pojawią się już na platformie. 

Restauratorka zapewnia, że w te święta poczujemy ich magię. Zabierze nas w krainę swoich wspomnień i przedstawi najpiękniejszą bajkę świata. Zachęca, by nie iść na skróty i przeżyć te święta wyjątkowo. 

Rafał Mroczek nie próżnuje. Przygotowuje się do nowego sezonu:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.