Karolina Pisarek podzieliła się odważnymi zdjęciami "zza kulis successful life". Pokazała problemy z cerą i zdjęcia ze złamaną ręką

Karolina Pisarek postanowiła pokazać, że jej życie nie jest idealne. Była uczestniczka programu "Top Model" wrzuciła na Instagram zdjęcia, które upamiętniają trudne dla gwiazdy chwile.

Karolina Pisarek zyskała rozgłos, dzięki piątej edycji popularnego telewizyjnego show "Top Model". Tym razem Pisarek zwróciła uwagę, że w życiu każdego z nas pojawiają się wzloty i upadki. Na Instagramie pojawiły się zdjęcia złamanej ręki oraz walki z trądzikiem.

 

Karolina Pisarek szczerze o motywacji i swoim codziennym życiu

Modelka  w najnowszym wpisie na Instagramie postanowiła poruszyć ważny temat kreowania rzeczywistości w sieci i pomijania tych mniej fotograficznych tematów. Karolina zwróciła uwagę na to, że droga do sukcesu nigdy nie jest prosta, a po drodze nie czekają nas same sukcesy:

Najważniejsze teraz, że postanowiłam podzielić się z Tobą kulisami mojego życia. Życia, które obserwujesz u mnie na Instagramie, ale gdzie nie zawsze widać wyboje, przeszkody czy zawirowania na przebytej drodze ciężkiej pracy do mojego wymarzonego celu. Chcę pokazać, że to co ważne, nie zawsze przychodzi łatwo

- czytamy we wpisie gwiazdy. Do poruszających słów Pisarek dołączyła zdjęcia, które pokazują, że, tak jak każdy, ma gorsze dni. Modelce nie jest obce walczenie z uciążliwym trądzikiem czy utrudnienia i ból związane z kontuzją. Celem Karoliny jest zmotywowanie swoich fanów do zmian i pokazania, że o swoje marzenia warto walczyć, mimo nieprzychylnych komentarzy oraz osób, które zechcą nam podciąć skrzydła:

Zawsze do wszystkiego podchodź z uśmiechem i nastawieniem: uda się. Znajdź środowisko, ludzi, choćby jedną, która Cię wesprze, by czerpać z tego motywację. Dasz radę! I działaj dalej! Nie przestawaj biec. Niezależnie od tego, w jakiej sytuacji się znajdujesz. Wiara i działanie czynią cuda! To, co ważne nie zawsze przychodzi łatwo, ale ciężka pracą jesteś w stanie osiągnąć wszystko

- dodaje Karolina. Oglądając instastories modelki widać, że do tematu podchodzi na poważnie i ze wzruszeniem przekazuje kolejne fakty. Pisarek codziennie stara się dostarczyć swoim obserwatorom porcję dobrej energii. Wrzuca zdjęcia i filmy ze swoich treningów i zajęć boksu, pokazuje kulisy powstawania sesji zdjęciowych. Zawsze z promiennym uśmiechem i pozytywnym nastawieniem podchodzi do życia, ale nie boi się pokazać, że nawet tym, którzy wyglądają na najszczęśliwszych, przytrafiają się smutne rzeczy, a na ich drodze pojawiają się przeszkody. Gratulujemy Karolinie odwagi i szczerości!

Karolina Pisarek pokazała, jak wygląda jej trening na siłowni:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.