Gosia Gałkowska organizuje akcje charytatywne. Do wygrania treningi z gwiazdami!

Zbliżają się święta. Z tej okazji w sieci pojawia się wiele aukcji, dzięki którym możemy pomóc innym. Znana trenerka fitness, Gosia Gałkowska, razem ze swoimi podopiecznymi zorganizowała ciekawy konkurs.

Gosia Gałkowska to jedna z ulubionych trenerek wielu polskich gwiazd. Gałkowska dba o figurę m.in. Karoliny Pisarek, Karoliny Gilon oraz Anny Dereszowskiej. Z okazji zbliżających się świąt trenerka fitness razem ze swoimi podopiecznymi, postanowiła zorganizować charytatywną aukcję.

 

Gosia Gałkowska została współorganizatorką aukcji charytatywnych

Gałkowska razem z gwiazdami ogłosiła start aukcji charytatywnych, gdzie na zwycięzcę czeka wyjątkowa nagroda. Osoba, która zwycięży zdobędzie trening z gwiazdą. Na razie pojawiły się dwie licytacje: zajęcia z Karoliną Pisarek oraz, osobno, z Anną Dereszowską. W ten sposób pieniądze zostaną przeznaczone na szczytny cel, a laureat nagrody spędzi czas na ćwiczeniach, które z pewnością pozytywnie wpłyną na jego samopoczucie. Obie licytacje kończą się o północy 26 grudnia.

Gosię Gałkowską polecają polskie gwiazdy 

Gałkowska została trenerką osobistą wielu znanych polskich celebrytek. Dzięki Gosi, zapał do ćwiczeń znalazły dwie gwiazdy poprzednich edycji Top Model: Karolina Gilon oraz Karolina Pisarek. Obie dziewczyny, za namową trenerki, włączyły do swoich ćwiczeń elementy boksu. Wszystkie podopieczne bardzo cenią sobie plany treningowe, które przynoszą doskonałe rezultaty oraz wsparcie Gałkowskiej.

Trenerka aktywnie uczęszcza się również na Instagramie, gdzie dzieli się z obserwatorami swoimi pomysłami na ciekawe i efektowne treningi. Wiele z nich możemy przeprowadzić samodzielnie w domu. Codzienne wpisy Małgosi to doskonały zastrzyk energii i motywacji do rozpoczęcia przygody z ćwiczeniami

Gratulujemy ciekawego pomysłu na konkurs i z niecierpliwością czekamy na wyłonienie zwycięzcy. 

Karolina Pisarek spróbowała swoich sił w boksie. Zobacz wideo z treningu: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.