Anna Starmach łączy siły z Ewą Chodakowską! Od stycznia startują z nowym projektem. Zapowiada się świetnie

Anna Starmach rok temu została mamą, a teraz podjęła decyzję o rozpoczęciu treningów pod okiem Ewy Chodakowskiej. Gwiazdy postanowiły także połączyć siły i wykorzystać swój autorytet fitnessowy i kulinarny. Co planują?

Anna Starmach zdecydowała, że chce poprawić swoją kondycję i - być może - nieco wymodelować figurę. Postanowiła, że dokona tego przy pomocy Ewy Chodakowskiej. Trenerka jest niewątpliwym autorytetem sportowym, natomiast Starmach świetnie zna się na kulinariach. Panie postanowiły spróbować połączyć swoje siły i od stycznia ruszają z zupełnie nowym projektem. 

Anna Starmach ćwiczy pod okiem Chodakowskiej

Anna Starmach i Ewa Chodakowska zapowiedziały, że od nowego roku ruszają z projektem #zdrowypoczątekroku. Wspólne działanie obu kobiet ma zachęcić kobiety i mężczyzn do zmiany trybu życia i wytrwania w noworocznych postanowieniach. 

 
Ewa jest autorytetem sportowym, a Ania kulinarnym. Podjęły decyzję, że będą działać na zasadzie wymiany. Starmach stworzy przepisy kulinarne z użyciem superfoods, które pomogą pozbyć się zbędnych kilogramów, a Chodakowska zaproponuje treningi

- zdradził "Fleszowi" znajomy gwiazdy. 

Starmach i Chodakowska planują również wspólnie przeprowadzić obozy treningowe. Anna miałaby na nich poprowadzić warsztaty zdrowego odżywiania. 

Wspólny projekt Anny Starmach i Ewy Chodakowskiej zapowiada się naprawdę intrygująco. Nie pozostaje nam nic innego, jak wyczekiwać kolejnych szczegółów dotyczących projektu. 

Angelika Mucha ćwiczy pod okiem Gauera. Jaki trening przygotował dla niej trener? 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.