Anna Starmach łączy siły z Ewą Chodakowską! Od stycznia startują z nowym projektem. Zapowiada się świetnie

Anna Starmach rok temu została mamą, a teraz podjęła decyzję o rozpoczęciu treningów pod okiem Ewy Chodakowskiej. Gwiazdy postanowiły także połączyć siły i wykorzystać swój autorytet fitnessowy i kulinarny. Co planują?

Anna Starmach zdecydowała, że chce poprawić swoją kondycję i - być może - nieco wymodelować figurę. Postanowiła, że dokona tego przy pomocy Ewy Chodakowskiej. Trenerka jest niewątpliwym autorytetem sportowym, natomiast Starmach świetnie zna się na kulinariach. Panie postanowiły spróbować połączyć swoje siły i od stycznia ruszają z zupełnie nowym projektem. 

Anna Starmach ćwiczy pod okiem Chodakowskiej

Anna Starmach i Ewa Chodakowska zapowiedziały, że od nowego roku ruszają z projektem #zdrowypoczątekroku. Wspólne działanie obu kobiet ma zachęcić kobiety i mężczyzn do zmiany trybu życia i wytrwania w noworocznych postanowieniach. 

 
Ewa jest autorytetem sportowym, a Ania kulinarnym. Podjęły decyzję, że będą działać na zasadzie wymiany. Starmach stworzy przepisy kulinarne z użyciem superfoods, które pomogą pozbyć się zbędnych kilogramów, a Chodakowska zaproponuje treningi

- zdradził "Fleszowi" znajomy gwiazdy. 

Starmach i Chodakowska planują również wspólnie przeprowadzić obozy treningowe. Anna miałaby na nich poprowadzić warsztaty zdrowego odżywiania. 

Wspólny projekt Anny Starmach i Ewy Chodakowskiej zapowiada się naprawdę intrygująco. Nie pozostaje nam nic innego, jak wyczekiwać kolejnych szczegółów dotyczących projektu. 

Angelika Mucha ćwiczy pod okiem Gauera. Jaki trening przygotował dla niej trener? 

Więcej o: