Mateusz Damięcki chwali się zdjęciami z siłowni. Widać, jakie ćwiczenia wykonuje. "Klatka, plecy, nogi, biceps"

Mateusz Damięcki zaczął intensywne treningi na siłowni w ramach przygotowań do najnowszego projektu filmowego. Efekty naprawdę robią wrażenie!

Mateusz Damięcki od dawna posiada szczupłą figurę. Ostatnio aktor musiał jednak podjąć się intensywnych treningów, aby wyrzeźbić ciało pod kątem nowej filmowej roli. Postać, w którą wciela się Damięcki jest bardzo wysportowana i posiada porządnie wyrzeźbioną i umięśnioną sylwetkę.

 

Mateusz Damięcki pokazuje, jak ćwiczy na siłowni

Aktor stara się na bieżąco zamieszczać w sieci zdjęcia ze swoich treningów. Od samego rana nie odpuszcza zajęć i wrzuca zdjęcia z siłowni. Na zamieszczonych fotografiach widzimy ćwiczenia na klatkę piersiową, plecy, nogi, biceps oraz barki. Każde z zaprezentowanych elementów wymaga użycia siły, podnosi wytrzymałość całego organizmu i rzeźbi mięśnie. Ćwiczenia aktor wykonuje na specjalistycznym wyposażeniu siłowni, z odpowiednim obciążeniem. Dodatkowo, pomiędzy wymienionymi partami ćwiczeń Damięcki skacze na skakance - jest to zaskakująco dobry sposób na spalenie zbędnych kilogramów, rozgrzanie i trening wielu partii mięśni. Skoki Mateusz wykonuje przez 25 minut. Aktor na instastories zdradził, ze intensywne skoki na skakance pozwoliły mu zrzucić...1050 kalorii! Instagramowi obserwatorzy są pod wrażeniem wczesnych treningów gwiazdy:

Bardzo dobry pomysł na rozpoczęcie dnia.
Podziwiam za determinację

- czytamy w komentarzach pod najnowszym wpisem Damięckiego.

Mateusz Damięcki motywuje fanów do treningów

Sam aktor przyznaje, że dużą motywacją do zajęć na siłowni jest promocja filmu "Furioza". Do czasu sesji zdjęciowej Damięcki musi być w świetnej formie:

Fajnie sobie znaleźć taki cel, którego przełożyć się nie da. Premiera filmu już pod koniec stycznia i dlatego muszę to zrobić, co mam do zrobienia. Trzymam za was kciuki. Pamiętajcie, każda motywacja jest dobra, byle zaprowadziła do pożądanego efektu

- napisał aktor na Instagramie. My trzymamy też kciuki za Mateusza i czekamy na pierwsze efekty sesji zdjęciowej!

Tak na siłowni ćwiczą trenerki fitness. Zobacz wideo z Gosią Gałkowską: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.