Ćwiczenia Deynn wciąż na topie. Popularna trenerka zdradziła, jak wygląda jej rozgrzewka. Ma także kosmetyczną nowość dla swoich fanek

Ćwiczenia Deynn, czyli Marity Surmy, cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wśród obeserwatorek trenerki. Promuje ona zdrowy tryb życia i racjonalne podejście do treningów i odżywiania.

Deynn, czyli Marita Surma, to popularna youtuberka i instagramerka, która dzieli się swoimi treningami. Jej obserwatorki szczególnie zainteresowane są ćwiczeniami na brzuch, pośladki i uda. Dziewczyna pokazała swoją rozgrzewkę, która świetnie sprawdzi się przed każdym treningiem. 

Rozgrzewka Deynn, która sprawdzi się przed każdym treningiem 

Marita Surma to popularna trenerka, której ćwiczenia i porady obserwuje naprawdę wiele internautów. Na Instagramie zgromadziła ponad 1,4 miliona obserwatorów. Treningi Deynn nie są wcale skomplikowane, a wiele dziewczyn może czerpać z nich inspirację i radość. Jak dokładnie wygląda rozgrzewka Deynn? 

 

Jej wstępny trening składa się z trzech elementów: 

  • krótka rozgrzewka na bieżni, orbitreku lub na schodach, 
  • rozciąganie konkretnej partii mięśni, na której będzie skupiony cały trening, 
  • wstępne zmęczenie mięśni bez obciążeń. 

Takie ćwiczenia nie powinny trwać dłużej, niż 15-20 minut. Po treningu powinien zostać przeprowadzony tzw. "calm down". Polega on na uspokojeniu i rozluźnieniu wszystkich mięśni w ciele. 

Treningi Marity Surmy to także spora dawka wiedzy, której potrzebują jej obserwatorki. Młode dziewczyny, idąc za przykładem swojej idolki, chcą wiedzieć, skąd czerpać motywację i jak prawidłowo wykonywać poszczególne ruchy. Deynn zaczynała swoją przygodę ze sportem od stadium początkowego, dlatego może stanowić przykład i inspirację dla wielu osób, które tak jak ona, pragną pracować nad ciałem i chcą być bardziej świadome. 

Marita Surma wypuściła właśnie swoją nową linię kosmetyków. Produkty dostępne są pod nazwą Deynn Beauty i można je kupić na stronie Skin79. Dostępne są między innymi: płatki kosmetyczne pod oczy, żelowa maseczka, krem na dzień i na noc. Deynn Beauty to najnowsza, autorska kolekcja kosmetyków Marity Surmy. Na stronie wymieniony jest cały skład poszczególnych kosmetyków. 

Trenerka Agata Hincyngier pokazała, jak ćwiczyć wydajniej na siłowni: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.