Magda Gessler wrzuciła wideo z tańczącą Larą. Fani pytali tylko o jedno: Co robi, że ma takie nogi? Magda zdradziła sekret córki

Magda Gessler pokazała na swoim Instagramie nagranie, na którym tańczy Lara, jej córka. Dziewczyna może pochwalić się naprawdę zgrabną sylwetką i jeszcze piękniejszymi nogami. Fani nie kryli zachwytu!

Magda Gessler zamieściła na swoim Instagramie nagranie, na którym widać, jak tańczy jej trzydziestoletnia córka, Lara. Dziewczyna może pochwalić się szczupłą sylwetką, którą podziwia większość obserwatorów znanej restauratorki. Wielu z nich dopytywało także o ćwiczenia, jakie wykonuje dziewczyna, by mieć tak zgrabne nogi. Gessler postanowiła odpowiedzieć. 

Magda Gessler zdradza, jak ćwiczy jej córka

Magda Gessler zdecydowała się odpowiedzieć na liczne prośby fanów i odpowiedziała, co dokładnie ćwiczy jej córka. Lara Gessler może pochwalić się naprawdę zgrabnymi nogami, a do tej pory nie zdradzała, jak trenuje.

 
Co Lara ćwiczy, ze ma takie nogi?

- zapytała jedna z obserwatorek Magdy Gessler. Restauratorka zdecydowała się od razu odpowiedzieć na ten komentarz. 

Ściankę 

-napisała. 

Lara Gessler regularnie wspina się i jak widać - jej ćwiczenia przynoszą realne efekty. Trzydziestolatka może pochwalić się zgranymi nogami, które stały się obiektem westchnień i zachwytu wielu obserwatorów restauratorki. 

Masz nogi do nieba!
Nie wiem czy widziałam kiedykolwiek piękniejsze nogi, niż Lary. Nie chude, nie nalane, widać lekko pracujące mięśnie pod skórą. IDEALNE.
Lara ma tak cudne nogi, że większość kobiet chciałaby takie mieć.

- internauci komentowali pod postem. 

Rzeczywiście, nogi Lary Gessler prezentują się pięknie. Kobieta zachwyca swoim wyglądem. 

Lara Gessler na przestrzeni lat przeszła naprawdę sporą metamorfozę. Przede wszystkim, młoda restauratorka zaczęła ćwiczyć na siłowni, co przyniosło efekty w postaci szczupłej oraz jędrnej sylwetki. Oprócz tego, Lara ma także sportową pasję- wspinanie się na ściance. 

Gosia Andrzejewicz w ostatnim czasie również przeszła niemałą przemianę. Tak ćwiczy na siłowni:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.