Anna Wendzikowska pozuje w bikini. Jej mięśnie brzucha robią wrażenie. Fani zgodni: Co za sylwetka

Anna Wendzikowska spędziła urlop razem z bliskimi, chwaląc się regularnie na Instagramie rajskimi widokami. Na ostatnim zdjęciu zamieszczonym przez dziennikarkę, można zobaczyć pierwsze efekty regularnych treningów.

Anna Wendzikowska wielokrotnie zwracała uwagę na to, że nie jest miłośniczką ćwiczeń na siłowni. Gwiazda podkreślała, że bardzo długo polegała jedynie na dobrych genach, nie przejmując się zupełnie ćwiczeniami. Dziennikarka zmieniła zdanie po drugiej ciąży i postanowiła zacząć trenować.

 

Anna Wendzikowska pokazała płaski brzuch

Gwiazda wypoczywała na zasłużonych wakacjach, co nie znaczy, że przestała pilnować ćwiczeniowej rutyny. Niedawno można było zobaczyć pierwsze zmagania dziennikarki z deską surfingową. Na zdjęciu, które wrzuciła Wendzikowska widać, że pojawiły się pierwsze efekty odbywanych treningów. Szczupła sylwetka Anny wygląda na bardziej wyćwiczoną. Na brzuchu gwiazdy da się zauważyć delikatnie zarysowane mięśnie brzucha, co oczywiście zostało zauważone przez jej fanów:

Wow! Co za sylwetka!
Śliczna ta nasza Ania.
Figura marzenie.
Ma Pani wspaniałe ciało.
Aniu, naprawdę widać ze ćwiczysz, pięknie!

- czytamy w komentarzach pod wpisem dziennikarki.

Anna Wendzikowska postanowiła zacząć ćwiczyć

We wcześniejszych wpisach gwiazdy mogliśmy się dowiedzieć, że Anna zaczęła ćwiczyć z trenerem osobistym. Mimo bardzo szczupłej sylwetki Wendzikowska przyznała się, że nie ma najlepszej kondycji, która jeszcze pogorszyła się po ciążach. Dlatego Anna postanowiła coś zmienić i zacząć treningi

Dwa miesiące temu pisałam Wam, że zmieniam swoje nawyki, że zaczynam regularnie ćwiczyć. Z trenerem! Zawsze byłam szczupła, zawsze się ruszałam. Ale nigdy tak naprawdę nie byłam w dobrej formie. Postanowiłam to zmienić i póki co trzymam się planu. Ćwiczę dwa razy w tygodniu. Widzę pierwsze efekty i bardzo mnie to motywuje

- wyznała we wcześniejszych wpisach Wendzikowska. Jak widać, treningi przynoszą pierwsze efekty, a figura Anny wygląda zachwycająco!

Gosia Andrzejewicz przeszła metamorfozę. Zobacz, jak gwiazda ćwiczy na siłowni:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.