Ewa Wachowicz pokazała poranną jogę. Wykonała naprawdę trudną figurę. "Poranny rozruch"

Ewa Wachowicz to popularna dziennikarka, która już od kilku lat prowadzi uwielbiany przez widzów program "Ewa gotuje". Tym razem pokazała, w jak świetnej jest kondycji fizycznej. Z rana ćwiczy jogę.

Ewa Wachowicz pozostaje osobą aktywną fizycznie i nie boi się podejmować nowych wyzwań. Niejednokrotnie pokazywała już jak dba o swoją kondycję i jak wygląda jej trening na siłowni. Dziennikarka dokładnie 27 lat temu zdobyła tytuł Miss Polonia. Także i dzisiaj jest w świetnej formie. Możemy się domyśleć, że to właśnie zasługa porannej jogi. 

Ewa Wachowicz pokazała, jak uprawia poranną jogę

Ewa Wachowicz nie zwalnia tempa i próbuje nowych ćwiczeń. Dziennikarka nie popada w rutynę treningową i wykonuje zarówno ćwiczenia siłowe, jak i cardio. Teraz podzieliła się ze swoimi obserwatorami najnowszym sposobem na świetną figurę. Wachowicz rozpoczyna dzień od porannej jogi. 

 

Ewa Wachowicz jest bardzo aktywna. Uwielbia chodzić po górach. Jak sama przyznaje, nie jest na żadnej diecie i woli używać zwrotu "zdrowe odżywianie". Dzięki ciągłemu ruchowi i natłoku obowiązków, może pochwalić się świetną figurą i sporą dawką motywacji każdego dnia. 

Dziennikarka udowadnia, że w każdym wieku można wyglądać rewelacyjnie i cieszyć się zdrowym ciałem. W tym roku skończyła 49 lat, a werwy i energii może pozazdrościć jej niejedna dwudziestolatka. Wachowicz jest najlepszym przykładem tego, że dzięki zdrowemu odżywianiu i sporej dawce ruchu można czuć się młodym, bez względu na wiek. Styl życia dziennikarki może być inspiracją i motywacją dla wielu kobiet

Ewa Wachowicz rozpoczęła już sezon na pierniczki świąteczne. Jak wygląda jej przepis? 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.