Kylie Jenner spędza czas razem z córką. Gwiazda zabrała małą Stormi na kręgle

Niedawno mogliśmy podziwiać wyczyny małej Stormi na snowboardzie. Tym razem Kylie postanowiła nauczyć swoją córkę gry w kręgle - jak jej poszło?

Kylie Jenner zachęca swoją niespełna 2-letnią córkę do różnych form aktywności. Niedawno mogliśmy podziwiać wyczyny małej Stormi na snowboardzie. Teraz celebrytka postanowiła pokazać córce, jak świetną zabawą mogą być kręgle. Stormi poradziła sobie lepiej, niż niejeden dorosły!

Zobacz wideo

Córka Kylie Jenner i Travisa Scotta gra w kręgle

Na zamieszczonym przez Kylie nagraniu widzimy szczęśliwą Stormi, która podnosi ogromną kulę i ćwiczy swoje pierwsze rzuty. Widać, że nowa rozrywka bardzo przypadła jej do gustu. Stormi z uśmiechem na twarzy umieszcza kulę na specjalnym przyrządzie, który ułatwia grę. Córka Kylie i Travisa zbiła prawie wszystkie kręgle!

Kylie Jenner zachwyca się Stormie

Gwiazda często podkreśla, że z utęsknieniem czekała na przyjście córki na świat. Na zdjęciach i nagraniach, które pojawiają się w sieci widać, że Kylie dba o dobry kontakt ze Stormi i spędza z nią każdą możliwą chwilę. Po narodzinach córki wyznała, że rozstępy, które zostały po ciąży są dla niej wspaniałą pamiątką po tym wyjątkowym czasie. Pozostałą niedoskonałość nazwała "prezentem od Stormi". Trzeba przyznać, że jest to dosyć nietypowe wyznanie.

Warto przypomnieć, że gwiazda długo ukrywała fakt, że spodziewa się dziecka. Jej fani mogli dowiedzieć się o skrywanej tajemnicy kilka chwil przed porodem, kiedy Kylie wrzuciła wzruszające nagranie, na którym widać wyraźnie zarysowany brzuszek. Mimo mocnych wrażeń i przeżyć Kylie bardzo szybko wróciła do figury i formy sprzed ciąży, czym zachwyca swoich instagramowych obserwatorów. 

22-miesięczna córka Kylie Jenner próbuje swoich sił na snowboardzie: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.