Wiktoria Gąsiewska odsłoniła umięśniony brzuch. Figura młodej gwiazdy robi wrażenie

Wiktoria Gąsiewska zachwyca swoich fanów nienaganną figurą. Gwiazda może pochwalić się szczupłą sylwetką i ładnie zarysowanymi mięśniami.

Wiktorię Gąsiewską możemy oglądać w popularnym serialu "Rodzinka.pl". Aktorka często dostaje propozycje wzięcia udziału w różnych programach telewizyjnych. Młoda gwiazda ma na swoim koncie występ w "Tańcu z gwiazdami" oraz "Dance, dance, dance", gdzie partnerem tanecznym był jej chłopak, Adam Zdrójkowski. Mimo że para nie zajęła pierwszego miejsca, ich fani co tydzień zachwycali się pięknymi prezentacjami oraz coraz lepszą techniką. Gąsiewska olśniewa fanów na Instagramie nie tylko urodą, lecz także zadbaną, wysportowaną figurą. 

Wiktoria Gąsiewska - figuraWiktoria Gąsiewska - figura Wiktoria Gąsiewska - Instagram

Wiktoria Gąsiewska pokazuje zarysowane mięśnie brzucha 

Na ostatnim Instastories aktorka wstawiła zdjęcie, na którym widać umięśniony brzuch. Można zauważyć, że Gąsiewska cały czas dba o formę. Dzięki uczestnictwie w tanecznych programach Wiktoria zyskała wysportowaną sylwetkę i doskonałą kondycję. W udzielanych wywiadach aktorka wspominała, że dzięki lekcjom tańca udało się jej zrzucić zbędne kilogramy. Aby nie zostawiać fanów w niepewności Wiktoria przyznała, że udział w "Dance, dance, dance" pozwolił jej pozbyć się 4 kilogramów w trzy miesiące, co przy wzroście i sylwetce gwiazdy jest dużą różnicą. Treningi do programu były naprawdę wymagające i intensywne. Taniec angażuje do pracy wszystkie mięśnie, ujędrnia sylwetkę, a także poprawia naszą koordynację. 

Figurę młodej gwiazdy podziwia... Ewa Chodakowska 

Jakiś czas temu Gąsiewska pochwaliła się zdjęciami z wakacji, gdzie pozuje w bikini projektu Ewy Chodakowskiej. Post skomentowała sama znana trenerka, zauważając, że w wygląda "prześlicznie". Fani od razu poprali Chodakowską, uznając, że aby dobrze się zaprezentować w takim stroju, trzeba mieć idealne proporcje i szczupłą sylwetkę. Czy Wiktoria uczestniczy w treningach i trzyma się diety? Niestety, na razie nie udziela takich informacji. Jej figura jest godna pozazdroszczenia, zwłaszcza, że często na Instagramie możemy zobaczyć posiłki gwiazdy, które do dietetycznych nie należą. Czy figura Gąsiewskiej to zasługa jedynie dobrych genów?

Julia Wieniawa wraca do intensywnych treningów na siłowni:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.